Magdalena Wolny wśród rekordzistek Polski Juniorów

Mistrzostwa Świata w Ratownictwie Wodnym w Eindhoven – Knurowianka Magdalena Wolny również wśród rekordzistek Polski juniorów (na zdjęciu na pierwszym planie).

Kolejny świetny występ zaliczyła sztafeta dziewcząt tym razem w składzie Wiktoria Samuła, Magdalena Wolny, Karolina Faszczewska, Weronika Śliczniak, która ukończyła swój finałowy wyścig na 6 pozycji, poprawiła czas z eliminacji o prawie 2 sekundy i ustanowiła nowy Rekord Polski Juniorów – 2:00,10.

W finałach konkurencji 100m ratowanie kombinowane nasi zawodnicy: Wiktoria Samuła, Magda Wolny, Karol Bojarski mimo zmęczenia dzielnie walczyli o jak najlepszy rezultat, ale niestety nie udało im się poprawić wyników z rana i ostatecznie zajęli: Wiktoria Samuła – 7 miejsce (1:19,25), Magda Wolny – 15 miejsce (1:26,36), Karol Bojarski – 7 miejsce 1:08,45. Swój wynik z eliminacji poprawił Paweł Borycki, który uplasował się na 14 miejscu, z czasem 1:10,27.