Kontakt

 Redakcja: IKNW – iKnurów.pl

44-194 Knurów

oraz 

 

  Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, poprzez stronę facebookową, messengera, whatsapp`a

tel. 784 718 369 – redakcja /Ariel/

tel. 601 317 841 – reklama

e-mail: redakcja(at)iknurow.pl

Facebook

 

 

facebook.com/iknurow

 

 

    Informujemy, że wszystkie zamieszczane teksty są dowolną interpretacją poszczególnych osób, które redagują materiały opierając się na ogólnodostępnych danych.

 

RODO:

   Informujemy, że nie przechowujemy żadnych danych, nie obrabiamy, nie przekazujemy, nie zbieramy.

Wszelkie informacje, mogące być uznane za wrażliwe usuwamy.

  Jeżeli jednak znajdziecie, gdzieś ? coś? a nie chcecie, żeby znajdowało miejsce na naszej platformie – poinformujcie o tym. Postaramy się, jeżeli będzie to zgodne z zasadami – usunąć.

redakcja (at) iknurow.pl

  Wszelkie dane, które podajecie w naszych serwisach są całkowicie dobrowolne.

Materiałów nasyłanych nie sprawdzamy, nie kontrolujemy – podpisujemy źródło i zamieszczamy. Sprawdzcie więc ich pochodzenie jeżeli nie są Waszymi, autorskimi.

 

 

2 komentarze do “Kontakt

  • Witam

    Byłam ostatnio, dokładnie w piątek 16.09, świadkiem niemiłego zdarzenia. Po ulicy Witosa na osiedlu WP II spaceruje pan z wózkiem, w wózku małe dziecko a przy wózku na smyczy piesek, czekoladowy labrador. Pan skręca za budynki, które mieszczą się wzdłuż ulicy Witosa, tam najwidoczniej piesek jest spuszczony ze smyczy i być może nie do końca słucha pana, tego nie widzę, widzę natomiast jak pan pochyla się nad pieskiem i z całej siły bije psa z otwartej ręki po pysku, zapina na smycz i zaczyna nim szarpać do tego stopnia, że piesek ledwo dotyka łapami gruntu i zaczyna się kulić. Nie wiem co spowodowało taką reakcję tego pana ale nic go nie usprawiedliwia do takiej reakcji. Często widzę go spacerującego ze swoim czworonogiem ponieważ mieszka na WP II , mam tylko nadzieję, że podobnych „argumentów” nie stosuje wobec swoich małych dzieci. Jeżeli pan to czyta, to proszę wziąć sobie do serca to, że bicie zwierząt jest świadectwem słabego charakteru a dodatkowo robiąc takie rzeczy na oczach dziecka nie wystawia pan sobie dobrego świadectwa. Niestety nie mogłam zareagować bo cała sprawa odbywała się dość daleko od miejsca w którym byłam ale może być pan pewny, że jak pana spotkam nie omieszkam panu powiedzieć co o panu myślę.

    Odpowiedz
  • Proszę o udostępnienie wiadomości : dzisiaj zgubiłam aparat słuchowy zauszny i bardzo proszę jeśli ktoś znalazł o informacje .Wierzę ,że cuda się zdarzają więc może mój aparat ktoś znalazł.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *