Czerwionka-LeszczynyInformacjeMiasto i Gmina Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny: Dzień Dziecka z Ministrantami – 25 maja

W imieniu ministrantów i ich rodziców serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w festynie z okazji Dnia Dziecka. Festyn dla dzieci odbędzie się w sobotę 25 maja od godz. 10.00. Udział w festynie jest darmowy, tak samo jak wszystkie przewidziane atrakcje. Wydarzenie odbędzie się na placu przy probostwie (obok kościoła).

Podczas Dnia Dziecka przewidujemy następujące atrakcje:

– wielki dmuchany tor przeszkód extreme
– dmuchany zamek i inne – zjeżdżalnie
– kiełbaski z grilla, chleb, napoje
– fotobudka
– kącik ministrancki
– konkurs rzutek
– konkurencje piłkarskie
– strefa Activ – dmuchana zagroda
– przeciąganie liny
– przedstawienie Krakowskiego Teatru Biblijnego dla dzieci
– pokaz karetki pogotowia wraz z wyposażeniem
– wóz strażacki wraz z prezentacją wyposażenia
– chusta animacyjna wraz z zabawami
– dla dziewczynek – zaplatanie warkoczyków
– kącik plastyczny
– festiwal mydlanych baniek
– wata cukrowa i pop corn
– konkursy z nagrodami (gry, słodysze, zabawki)
– skoki w workach na czas
– muzyka i śpiew

Na pewno będzie wesoło i miło. Nie może Cię zabraknąć – przyjdź, aby wspólnie z nami świętować Dzień Dziecka – obiecujemy udaną zabawę 🙂

Dla każdego dziecka przewidziane są kupony na kiełbasę i chleb, napój, watę cukrową i popcorn. Dzieci otrzymują te wszystkie rzeczy za darmo. Przy wejściu na teren festynu każde dziecko otrzyma po jednym kuponie z każdego rodzaju poczęstunku. Przy odbieraniu jedzenia – należy oddać swój kupon obsłudze.

Uwaga: Specjalną ciekawostką będzie STOISKO MINISTRANCKIE. Każdy będzie mógł przyjść, zobaczyć jak wygląda ministancki strój liturgiczny a nawet go przymierzyć i zrobić sobie zdjęcie, zadzwonić dzwonkami i gongiem, dowiedzieć się kilku ciekawostek o ministrantach, otrzymać ulotkę i upominek.

W zależności od warunków zewnętrznych i niezależnych od nas okoliczności – szczegóły dotyczące poszczególnych atrakcji mogą ulec zmianom.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci! Przygotowując się do tego radosnego wydarzenia – nie zapomnijmy w naszych modlitwach poprosić Pana Boga o dobrą, słoneczną pogodę.

Info: Ministranci Leszczyny