Janów Podlaski/Knurów: Trzy finały dla Fight Clubu i walczymy dalej

Trwają zmagania na Międzynarodowym Turnieju Polskiego Związku Kickboxingu „Polish Open”. W sobotni wieczór nasz kadet starszy Sebastian Piebiak rywalizujący w formule Kick Light -52 kg w walce finałowej po bardzo dobrej walce uległ na punkty aktualnemu Mistrzowi Świata w Full Contaccie Olafowi Laskowskiemu. W drodze do medalu w świetnie taktycznie i technicznie rozegranej walce półfinałowej wygrał przed czasem z Błażejem Peplińskim zawodnikiem Rebelii Kartuzy.

Na walki finałowe w formule K1 czekają dziś Szymon Mątewski -71 kg i Patryk Herdzina -63,5 kg. Trzeba zaznaczyć, że w drodze do finału bardzo twardą walkę stoczył Szymon Mątewski. Pokonał on na punkty twardego Daniela Majkę z Fight Hause Nowy Sącz.