Katowicki koncert z cyklu Women’s Voices odbędzie się 16 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Women’s Voices to kilkugodzinna impreza, której głównym punktem są koncerty. Artystki wykonają znane utwory w nowych aranżacjach, a jedna z nich wykona pełen autorski koncert. Do tego pokazy filmowe, stand-up o tematyce kobiecej i inne aktywności.

Women’s Voices to impreza przeznaczona dla wszystkich, którzy cenią sobie pierwszorzędny, przebojowy, pełen chwytliwych melodii pop, podszyty mądrymi tekstami. Każda wokalistka zaśpiewa swoje utwory w nowych, przygotowanych przez Paulinę Przybysz i jej zespół aranżach, a oprócz tego dziewczyny wykonają wybrane przez Paulina Przybysz covery, które zaprezentują w specjalnym, wspólnym występie.

Koncert będzie też wyjątkową okazją do świętowania obchodów stulecia uzyskania przez kobiety praw wyborczych w Polsce. Artystki będą świętować w stylu girl power oraz rozważać, co jeszcze można zrobić, by głos kobiecy był bardziej słyszalny.

„Women’s Voices” tworzą: Brodka, Kayah, Daria Zawiałow i Paulina Przybysz, która występuje w podwójnej roli: dyrektorki artystycznej projektu i jednej z gwiazd wieczoru. Przybysz jest na rynku muzycznym od ponad dekady. Popularność zdobyła, śpiewając wraz z siostrą w grupie Sistars. Nie stroni też od gościnnych występów – niedawno wraz z siostrą zaśpiewała brawurowo na płycie Krzysztofa Zalewskiego poświęconej Niemenowi. Teraz firmuje swoją muzykę własnym nazwiskiem i dorosłym głosem mówi o codziennych sprawach kobiet.

W ramach koncertu Women’s Voices wystąpią:
Paulina Przybysz, 
Kayah,
Daria Zawiałow, 
Brodka, 
Natalia Przybysz.
Support: Mery Spolsky
Koncert solowy: Daria Zawiałow

Podczas „Women’s Voices” każda wokalistka wykona swoje wybrane utwory w nowych, przygotowanych przez Paulinę i jej zespół aranżacjach. Oprócz nich artystki zaśpiewają podczas wspólnego występu wybrane przez nią covery. To pierwsza edycja „Women’s Voices” – trasy, która celebruje nie tylko doskonałą muzykę popularną, ale też pokazuje jak silna i różnorodna, a czasami nieustępliwa i zjednoczona jest kobieca scena artystyczna. Pierwsza edycja będzie również wyjątkową okazją do świętowania razem z artystkami stulecia uzyskania przez kobiety praw wyborczych w Polsce. Wokalistki będą świętować w stylu girl power oraz rozważać, co jeszcze można zrobić, by głos kobiecy był bardziej słyszalny.

Program wydarzenia:

16.30 – otwarcie drzwi

17.00 – 17.45 – Monodram „Co modna Pani wiedzieć powinna” – zaprasza Klub Komediowy 

18.00 – 18.45 – Support Mery Spolsky

19.00 – 20.00  – Koncert: Daria Zawiałow

20.15 – 20.30 –  Power speech – zaprasza marka Oriflame

20.30 – 22.00 – Koncert coverowy Women’s Voices 

22.30 – koniec imprezy

* ORGANIZATOR INFORMUJE, ŻE PROGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE!

Bilety:

1 pula – 79 zł – dostępna do wyczerpania puli, najpóźniej do 16 lipca – WYPRZEDANE

2 pula – 99 zł – dostępna do wyczerpania, najpóźniej do 20 sierpnia – WYPRZEDANE

3 pula – 129 zł – dostępna do wyczerpania, najpóźniej do 15 września

w dniu koncertu – 149 zł

Info: mckkatowice.pl