Knurów: Odszedł Kubuś Jeleńczyk … :(

4
20093

Moi kochani jest mi bardzo przykro, że muszę przekazać tak trudną i smutna wiadomość 😔😔.

Dziś otrzymałem wiadomość , że Kubuś który otworzył tak wiele ludzkich serc odszedł do Nieba i jest już w gronie Aniołów .

W imieniu rodziny i swoim pragniemy PODZIĘKOWAĆ za każde wsparcie które otrzymał Kubuś ❤❤ wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na dalsze leczenie dzieci. Ja z tego miejsca wszystkim Wam jeszcze raz dziękuję za tak wielki odzew.

Bardzo proszę o modlitwę.

 

info: Jacek – Gram, Kibicuje, Pomagam

 

 

Prosiliśmy o POMOC dla Kubusia

Knurów: Pomoc dla małego Kuby

4 KOMENTARZE

  1. Szlag mnie trafia kiedy widzę takie rzeczy 🙁
    …Nie wiem co napisać poprostu cholernie mi przykro mimo że nie znałem MALEŃSTWA.Rodzice…trzymajcie się,miejcie Jego uśmiechniętą buzię na zawsze w sercu i wiedzcie że Kubuś nie cierpi.Kocha WAS tak jak WY JEGO….

  2. Łączę się w tym ciężkim czasie z rodzicami i rodziną 😪😪😪😪głębokie wyrazy współczucia dla rodziny

  3. Serce się kraje z żalu gdy słyszy się o tak maleńkich skarbach ciężko chorych .łzy cisną się same do oczu czytając że dziecko nie żyje. Jestem matką prawie 4 latka i mogę sobie wyobrazić co czują rodzice. Z tego miejsca chce złożyć na ręce rodziców i dalej rodziny najszczersze kondolencje a ty maly aniołku śpij w spokoju

  4. 🙁 a ja tak wierzyłam, że zbiórka pieniążków się uda i wygramy z tym cholerstwem razem😭 taka wiadomość przed świetami, to był cios! Nawet brak mi słów… Szczere kondolencje dla całej rodziny.

Comments are closed.