JEDEN DZIEŃ, JEDEN KLUB, 6 ZWYCIĘSTW, CZYLI SUKCES ZAWODNIKÓW SPARTANA NA MISTRZOSTWACH POLSKI W KICKBOXINGU

29 października 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Polski WFMC w Gliwicach. Dla wojowników ze Spartana był to wyjątkowy, jakże udany dzień ! W turnieju wzięło udział, aż 72 kickbokserów z całej Polski, 5 z nich to Nasi Spartanie, którzy znaleźli się w Wielkim Finale !!!!

Pierwszą Naszą terminatorką była NIKOLA GROSEK, która uzyskała tytuł Mistrza Polski w kat. do 60 kg, oraz wicemistrza w kat. + 60 kg. Nikola, bez wahania stanęła po raz drugi do ringu z o 4 lata starszą zawodniczą z Klubu FUX Zabrze, przegrywając tą walkę, stosunkiem głosów 2:1 ale zostawiając serce na ringu. Dla całego klubu jest to ogromny sukces !!

ADRIAN ROMASZ został Mistrzem Polski w kat. junior – 75 kg. W walce finałowej pokonał, bardzo dobrego zawodnika z zaprzyjaźnionego klubu Absortio Gym Rybnik. Adrian do końca, pokazał na ringu co to spartańska siła !!

Kolejnym zawodnikiem, reprezentujący barwy Naszego klubu, jest znany Wam już ze swoich walecznych walk, MATEUSZ KRĘPLEWSKI, który wygrał walkę finałową jednogłośnie na punkty z zawodnikiem gospodarzy turniej został Mistrzem Polski. Mateusz przeważał w każdej rundzie, zachowując spartańską krew !!

DOMINIK STRYCHARSKI, kolejny Mistrz Polski, który położył na deski zawodnika Rywal Gliwice, wygrywając walkę finałową jednogłośnie na punkty !!

RAFAŁ KOŚCIÓŁEK po bardzo wyrównanej walce, niestety przegrał pojedynek stosunkiem 2-1, tym samym uzyskał tytuł wicemistrza Polski. Rafał i tak pozostanie zwycięzcą, ponieważ stanął do ringu z kontuzją którą nabył w walce eliminacyjnej ale nie poddał się i pokazał silny charakter. Sam przeciwnik Naszego Spartana, skomentował słowami tą walkę, że Rafał to naprawdę ” mocno bijący zawodnik ” .

Jak widać, Spartan szkoli samych Mistrzów !! W żadnym pojedynku nie zabrakło serca do walki oraz determinacji. Wszyscy zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony . Wy jako wojownicy, jesteście dla siebie ogromnym wsparciem, i My jako klub cieszymy się i jesteśmy na prawdę dumni, że możemy szkolić takich fighterów jak Wy – komentuje Sławomir Tokarz szef Spartana.

Chcielibyśmy podziękować naszemu Mistrzowskiemu teamowi trenerskiemu Sławkowi Tokarz, Przemysławowi Wejner oraz Piotrkowi Chlubek. Trud i serce włożone w treningi zaprocentowało w pełni tego dnia w Gliwicach!!! Jeszcze raz GRATULUJEMY wszystkim Naszym Mistrzom !!