Nazywam się Grzegorz Sobierajski, mam 43 lata, urodziłem się i mieszkam
w Knurowie.

Do ubiegania się o mandat Radnego Powiatu Gliwickiego, przekonali mnie bliscy i osoby znające mnie osobiście, doceniające dotychczasową działalność.

Jestem znany głównie jako trener sportowy i policjant, ponieważ od wielu lat z dużym powodzeniem i sukcesami, godzę role wychowawcy młodzieży i stróża prawa.

Posiadam kwalifikacje, wiedzę, doświadczenie i umiejętności, które mogą być przydatne w wypełnianiu Mandatu Radnego Rady Powiatu Gliwickiego. W samorządzie widzę dla siebie miejsce w sektorach, na których znam się najlepiej czyli praca na rzecz rozwoju sportu i rekreacji ruchowej, w tym aktywacja mieszkańców w szczególności młodzieży w kierunku zdrowego, sportowego stylu życia oraz działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu
o kierunku Komunikacja Społeczna oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji
w Bytomiu o kierunku Samorząd Terytorialny.

Zawodowo jestem policjantem z ponad 23-letnim doświadczeniem. Dziesięć lat strzegłem bezpieczeństwa na ulicach naszego miasta. Zajmowałem różne stanowiska, w tym stanowiska kierownicze w gliwickiej Policji. W 2012 roku za włożony wkład w bezpieczeństwo i porządek publiczny zostałem uhonorowany brązową odznaką Ministra Spraw Wewnętrznych „Zasłużony Policjant”.

Prywatnie jestem współzałożycielem i trenerem Stowarzyszenia Sportowego Fight Club Knurów. Z moich osobistych osiągnięć sportowych mogę wymienić między innymi posiadanie pasa mistrzowskiego w Kickboxingu, Międzynarodowe Mistrzostwo Polski, brązowy medal Pucharu Europy. Aktualnie jestem Trenerem Kadry WKN World Kickboxing Network i MFR Nowoczesnych Sztuk Walki. Wychowałem medalistów Mistrzostw Świata, Europy i Polski w tej dyscyplinie sportu.

W latach 2009 – 2018 zorganizowałem wiele imprez i zawodów sportowych rozsławiając nasze miasto – Knurów. Byłem między innymi organizatorem Pucharu Polski i Mistrzostw Śląska. Organizowałem inicjatywy społeczne jak kursy samoobrony dla mieszkańców miasta „Bezpieczne Lato”, kursy samoobrony dla kobiet „Równe Szanse”, czy kursy samoobrony dla mężczyzn „Obroń Żonę”. Podczas swojej działalności angażowałem się również w kampanie społeczne „Walcz z Patologią”, „Łączy nas Sport, nie Narkotyki”, „Muay Thai Przeciw Narkotykom”.

Za osiągnięcia sportowe i promocję miasta, 5-krotnie byłem wyróżniony nagrodami Prezydenta Miasta Knurów w latach 2013, 2014, 2016, 2017 i 2018. Zwyciężyłem w Plebiscycie Dziennika Zachodniego na Sportową Twarz Powiatu Gliwickiego 2013.

Mieszkam wraz z żoną i dziećmi w Knurowie. Edukację rozpocząłem w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 6, następnie Liceum Ogólnokształcącym im. I.J Paderewskiego.

Tutaj się urodziłem, tutaj chodziłem do szkół, tutaj urodziły się i wychowują moje dzieci. Czuję się bardzo związany z miejscem w którym mieszkam. Los mieszkańców nie jest mi obojętny.

Cechuje mnie sumienność, uczciwość i zrozumienie drugiej osoby. Dlatego ubiegam się o mandat Radnego Powiatu Gliwickiego i LICZĘ NA WASZE POPARCIE.

Obecność podczas głosowania 21 października 2018 – to OBOWIĄZEK KAŻDEGO mieszkańca – NIECH PAŃSTWA GŁOS NIE BĘDZIE ZMARNOWANY !

 

*materiał sfinansowano ze środków KWW Zgoda i Przyszłość

 

Knurów: Grzegorz Sobierajski Ambasadorem kampanii „Łączy nas SPORT nie Narkotyki”

 

 

Zapraszam do zapoznania się z Naszym Programem Wyborczym

Powiat Gliwicki: Lista nr 18 – Komitet Wyborczy Wyborców „Zgoda i Przyszłość”