Zwycięstwo zawodniczek TKKF Szczygłowice w Śląskiej Wojewódzkiej Lidze Piłki Siatkowej

Kadetki TKKF Szczygłowice w piątek na Hali Sportowej MOSiR w Knurowie w trzecim meczu Śląskiej Wojewódzkiej Ligi Piłki Siatkowej odniosły drugie zwycięstwo, pokonując UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3 : 2 /25:16/13:25/26:28/25:15/15:13.

Był to do tej pory najbardziej emocjonujący występ naszych dziewcząt. Jak widać po wyniku, pierwszy set należał do naszych zawodniczek, w drugim secie role się odwróciły a w trzecim secie, dopiero rozpoczął się ostry bój. Prowadzimy 4:0, UKS Gwiazda wyrównuje do nas dopiero przy wyniku 9:9 i teraz dopiero zaczęły się wielkie emocje, obie drużyny ostro walczą o każdy punkt, punkt za punkt dochodzimy do wyniku 26:26, niestety przegrywamy seta 26:28. W czwartym secie nasze dziewczęta podbudowane wygrywają gładko 25:15.
Piątego seta zapamiętamy wszyscy do końca trwania ligi. To były emocje !!!. Krótko. Czwartego seta za łatwo wygraliśmy. Nasze zawodniczki rozluźnione, pozwalamy przeciwniczkom na przeprowadzanie akcji, wszystkie nasze zagrywki trafiają w siatkę, przegrywamy 6:12. I teraz następuje przebudzenie naszej drużyny, dziewczęta przypominają sobie trzeciego seta w którym walczyły do końca . Wszystkie zagrywki mocne i punktowane, rozgrywająca rozdaje piłki wszystkim zawodniczkom , wchodzą wszystkie ataki, z krótkiej, skrzydłami i drugiej linii, wyrównujemy jest 12:12, jest 13:13 emocje sięgają zenitu.

WYGRYWAMY 15:13 ! !!

Brawa dla całej drużyny. Mecz wygrała cała drużyna. Duża mobilizacja i zgranie całej drużyny w trudnych momentach pokazuje że pomimo osłabienia kadrowego, umiemy pokonywać trudności .
Kadetki wystąpiły w składzie : Trzebuniak Dżesika ( kapitan ), Bartosik Marlena ( rozgrywająca ), Bartela Klaudia ( atakująca ), Kłosowska Wiktoria ( środkowa ), Majchrzak Oliwia ( przyjmująca – brawo że wytrwałaś do końca z bólem nogi ), Siedlaczek Monika ( przyjmująca a zagrała na nowej dla siebie pozycji środkowej za kontuzjowaną Zuzę Klasę, brawo ).