Zabrze: Już w piątek II Jarmark Adwentowy na Zandce

0
211

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie – Centrum Usług Społecznych, Program Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Zandka oraz Centrum Aktywności Senioralnej zapraszają serdecznie do uczestnictwa w II Jarmarku Adwentowym, który odbędzie się w najbliższy piątek, 8 grudnia, przed budynkiem CUS przy ul. Stalmacha 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 i potrwa do 20.00.

Będzie to wyjątkowa impreza, pełna świątecznej atmosfery, która pozwoli czerpać radość z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W programie przewidziano liczne atrakcje, takie jak świąteczne przysmaki, spotkanie z Mikołajem, warsztaty dla dzieci, jasełka, a także występy artystyczne.

Wieczór uświetni koncert najpiękniejszych kolęd, wykonany przez Chór Magnificat, która działa przy kościele św. Franciszka w Zabrzu.

Współorganizatorami wydarzenia są: Rada Dzielnicy Zandka, Zespół ds. Pieczy Zastępczej w Zabrzu, oraz Zespół Świetlic MOPR w Zabrzu.

Przy organizacji II Jarmarku Adwentowego pomagają:

• Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 w Zabrzu,
• Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu,
• Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Zabrzu,
• Chór Magnificat przy kościele św. Franciszka w Zabrzu.

Organizatorzy z radością oczekują na Państwa obecność, aby wspólnie stworzyć niezapomniane chwile na Zandkowym Jarmarku Adwentowym. Wstęp bezpłatny.

Info: UM Zabrze