GierałtowiceGmina GierałtowiceInformacjeSport i rekreacja

Władysławowo/Gierałtowice: Anna Okoń Mistrzynią Polski, Natalia Stachura z brązowym medalem

W dniach 11-12 listopada w ośrodku treningowo-wypoczynkowym dla sportowców i turystów „Cetniewo” położonym bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w pływaniu w płetwach. W bardzo dobrych nastrojach do domu z tych zawodów wróciła reprezentantka Jedności Przyszowice, a mianowicie Anna Okoń, która zdobyła złoty oraz srebrny medal!

Okoń tytuł mistrzowski wywalczyła na dystansie 400 metrów, natomiast drugie miejsce zajęła podczas rywalizacji na 200 metrów.

Nie były to jedyne zdobycze medalowe klubu Jedności Przyszowice w trakcie trwania Mistrzostw Polski we Władysławowie. Krążek koloru brązowego powędrował także do Natalii Stachury, która zajęła trzecie miejsce na dystansie 200 metrów w swojej kategorii.