Wiadomości z zielonej murawy

0
971

Wilki Wilcza – Concordia Knurów 1:3 (1:0)
AKS Mikołów – Concordia Knurów 1:7 (0:3)
Start Kleszczów – Concordia II Knurów 1:5 (0:4)

Tak oto prezentuje się komplet wyników naszych seniorskich drużyn, które w miniony weekend rozegrały swe boje w walce o ligowe punkty. Zwycięstwa tym cenniejsze, że odniesione na boiskach rywala. Tylko trzy stracone bramki, po jednej na każe spotkanie i łącznie, aż 15 razy nasze dziewczyny i chłopaki wznosili ręce w geście radości po celnym trafieniu do bramki drużyny przeciwnej.
Pisaliśmy już o wspaniałym zwycięstwie nad Wilkami. Wczoraj nasze Panie nie dały najmniejszych szans swym przeciwniczkom w Mikołowie i wygrały całe spotkanie 7:1. Bramki dla naszego zespołu strzelały: 3-Iwańska, 2-Drwięga i po jednej dołożyły Stachnik i Nowosielska. Co ciekawe na trybunach zasiadła kilkuosobowa grupka fanów z Knurowa z prezesem Górką na czele. Już dziś nie możemy się doczekać debiutu naszych dziewcząt w Knurowie, który nastąpi w najbliższą sobotę o godz. 16:00 – będziemy jeszcze o tym pisali.
Drużyna rezerw grała natomiast w Kleszczowie, a swój mecz rozpoczęli godzinę po rozpoczęciu tego w Mikołowie. Jak już pisaliśmy, trzy ostatnie spotkania z tym zespołem przegrywaliśmy. Wczoraj jednak, podopieczni Mirosława Dreszera wiedząc o zwycięstwie pierwszego zespołu dzień wcześniej nie chcieli być gorsi. Dobiegła ich też miła informacja, że klubowe koleżanki prowadzą do przerwy 3:0 w Mikołowie – no i jak tu nie pokazać się z dobrej strony. Chłopaki już w pierwszej połowie zdobyli 4 bramki za sprawą Stebla i Przesdzinga oraz Nowosielskiego, który dołożył dwa celne trafienia. W drugiej odsłonie straciliśmy wprawdzie bramkę w zamieszaniu po rzucie rożnym, ale odpowiedzieliśmy na to bramką Nowosielskiego. Podobnie jak nasze panie, chłopaki kontrolowali wydarzenia na boisku i nie dali sobie wydrzeć cennego zwycięstwa.