Stadion Śląski w Chorzowie: Sylwester w rytmie gwiazd

0
813
Ponad 41 tysięcy osób bawiło się podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Sylwestrowa zabawa w Kotle Czarownic odbywała się w tym roku po raz pierwszy. Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów były w tym roku Województwo Śląskie, Miasto Katowice i Telewizja Polsat. Wśród gwiazd imprezy znaleźli się m.in. Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Sławomir, Enej, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży i Feel.

„Cieszę się, że pomysł organizacji sylwestrowej zabawy na Stadionie Śląskim się sprawdził i mam nadzieję, że w kolejnych latach będzie kontynuowany. Na płycie i trybunach stadionu bawiło się ponad czterdzieści tysięcy osób, a miliony przed telewizorami. Atmosfera była fantastyczna, a impreza bezpieczna, dzięki czemu mogliśmy w dobrych nastrojach przywitać nowy rok” – podkreślił marszałek Jakub Chełstowski.

Tuż przed północą życzenia uczestnikom i mieszkańcom regionu złożył marszałek Jakub Chełstowski, prezydent Katowic Marcin Krupa i prezes grupy Tauron Filip Grzegorczyk.

„Jako marszałek województwa śląskiego pragnę wam złożyć serdeczne życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech 2019 rok będzie dla państwa czasem spełnienia waszych marzeń. Wszystkiego dobrego!” – mówił marszałek Jakub Chełstowski.

Po północy na Stadionie Śląskim odbywał się pokaz laserowy, który zastąpił tradycyjny pokaz fajerwerków. Uczestnicy imprezy mogli wrócić do domu, korzystając ze specjalnej oferty Kolei Śląskich, które uruchomiły dodatkowe połączenia.

Info: slaskie.pl