Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Powiatu w Rybniku 32529 10 4 48

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PROFASKA Marek Bogusław 49 Czerwionka-Leszczyny
2 CICHOŃ Michał Jan 40 Bełk
3 WOŹNICA Irena Ewa 64 Czerwionka-Leszczyny
4 GROCHLA Gabriela Cecylia 56 Czerwionka-Leszczyny
5 ŻELAZNY Bogusław Piotr 56 Czerwionka-Leszczyny
6 KALINOWSKI Krzysztof Józef 52 Stanowice
7 MARCINIAK Małgorzata Gabriela 54 Czerwionka-Leszczyny
8 GÓRECKI Wojciech Jerzy 46 Palowice
9 DYMORZ Zofia Barbara 67 Książenice
10 GÓRECKA Elżbieta Małgorzata 36 Czerwionka-Leszczyny
11 SZYMURA Andrzej Rufin 54 Czerwionka-Leszczyny
12 KLYTA Wincenty Józef 73 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” – RAZEM DLA ŚLĄSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ADAMIEC Eugeniusz Henryk 64 Bełk
2 KASZEK Mariusz Tomasz 55 Czerwionka-Leszczyny
3 PIECHA Jan Benedykt 63 Czerwionka-Leszczyny
4 BLUSZCZ Ryszard Jan 67 Szczejkowice
5 RAPACZ-WRÓBEL Aleksandra Zofia 44 Stanowice
6 ZAREMBA Ewa Maria 57 Czerwionka-Leszczyny
7 FOJCIK Czesław Stanisław 67 Czerwionka-Leszczyny
8 MIOZGA Piotr Jan 61 Czerwionka-Leszczyny
9 RUTKOWSKI Leszek Zenon 41 Czerwionka-Leszczyny
10 ŚLIWA Ramona Ewa 30 Szczejkowice
11 ZIAJKA Sabina Małgorzata 38 Stanowice
12 BOCHENEK Sylwia Katarzyna 41 Przegędza

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KRASOWSKA-SALAMON Izabella Barbara 57 Czerwionka-Leszczyny
2 TOKARZ Jan 51 Czerwionka-Leszczyny
3 BRZĄKALIK Jerzy Józef 67 Czerwionka-Leszczyny
4 STANO Barbara Emilia 60 Palowice
5 KUBASA Grzegorz Mirosław 42 Książenice
6 DWOROWY Joanna Barbara 52 Czerwionka-Leszczyny
7 SZOMBARA Michał Andrzej 41 Czerwionka-Leszczyny
8 BIEROWIEC-CHRUSTEK Bożena 54 Czerwionka-Leszczyny
9 PTAK Stanisława Krystyna 44 Bełk
10 KLASIK Małgorzata Ewa 41 Stanowice
11 RYBKA Jacek Karol 46 Stanowice
12 SOBIK-PALA Beata Joanna 46 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RAJCA Cezary Dominik 40 Czerwionka-Leszczyny
2 WCZASEK Adam Aleksander 39 Czerwionka-Leszczyny
3 GUDZIK Anna Teresa 45 Przegędza
4 BUDNY Grzegorz Marek 40 Czerwionka-Leszczyny
5 TKOCZ Jolanta Maria 55 Książenice
6 ŻEMŁA Bożena Elżbieta 43 Przegędza
7 BARAKOMSKI Franciszek Zygmunt 55 Stanowice
8 MUSIOŁ Mateusz Damian 24 Bełk
9 DZIEŻOK Katarzyna Anna 32 Czerwionka-Leszczyny
10 DANYŁKO Bożena Ewa 41 Bełk
11 HAJDUCZEK Karol Norbert 29 Stanowice
12 HRAPIEC Jan Adam 64 Czerwionka-Leszczyny