Palowice: „Razem pod sztandarem” czyli wystawa sztandarów, mundurów, medali i odznaczeń stowarzyszeń, związków i organizacji działających na terenie naszej miejscowości i okolic…

0
162

Za nami kolejne działanie w ramach projektu „Razem pod sztandarem” czyli wystawa sztandarów, mundurów, medali i odznaczeń stowarzyszeń, związków i organizacji działających na terenie naszej miejscowości i okolic, w tym nasz 38-letni strażacki sztandar po renowacji wykonanej przez Panią Elżbieta Słodkowska z Sztandary
Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy nas dzisiaj odwiedzili oraz mieszkańcom którzy współtworzyli z nami tę wystawę udostępniając własne medale, odznaczenia i pamiątki rodzinne.
Korzystając z okazji przedstawiciel Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP odznaczył 4 naszych druhów Srebrnym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa oraz 1 druha odznaką Strażak Wzorowy – odznaczonym gratulujemy!

Realizacja zadania publicznego pn. „Razem pod sztandarem” finansowana jest ze środków Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

 

info: osp palowice