MOSiR Stal Zabrze vs APN Knurów 1:2

W czwartek nasi akademicy z rocznika 2008 pokonali na własnym terenie zabrzańską Stal, by w poniedziałek czyli trzy dni później udać się na wyjazdowy rewanż.

”Już w 10 sekundzie w prosty sposób daliśmy się zaskoczyć przez przeciwnika i straciliśmy bramkę. Ewidentnie brak koncentracji przyczynił się do tejże sytuacji. Pomimo braków kadrowych stwarzaliśmy sobie więcej konkretnych sytuacji, a jedną z nich na bramkę tuż po wejściu na boisko zamienił Łukasz Grzyb i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:1. W drugiej równorzędnej dla obu zespołów połowie Kasjan Litwa podwyższył i przypieczętował wynik spotkania na 2:1. Był to bardzo ciężki mecz, w którym nie zagraliśmy na miarę swoich możliwości, jednak przywozimy do Knurowa cenne 3 punkty. Na wyróżnienie na postawę w meczu zasługuje m.in Łukasz Grzyb, który dał dobrą zmianę, mobilizując kolegów z drużyny zdobywając kontaktowego gola”- opisuje spotkanie trener Adrian Kasprzyk

IV Liga Okręgowa Młodzik D1

XI kolejka

31.05.2021

MOSiR Stal Zabrze 1:2 APN Knurów

bramki:

1’ MOSiR Stal Zabrze

20’ Grzyb Ł (as. Migdal N)