Kompleksowe usługi ogólnobudowlane, Remonty i wykończenia

0
682

www.adartech.pl jest grupą ekip ogólnobudowlanych, która zawsze myśli o swoich Klientach i stale rozwija swoją ofertę, starając się ją jak najlepiej dostosować do potrzeb.

Naszą ambicją jest aby nasi Klienci mogli wszystko, co jest związane z inwestycją załatwić w jednym miejscu.

Oferujemy pełen zakres usług budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędny sprzęt do realizacji wszelkich prac, a to wszystko dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami.

Zakres działania obejmuje m. in. generalne wykonawstwo , remonty i modernizacje obiektów usługowych, handlowych, przemysłowych i mieszkalnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jako jedna z pierwszych firm wprowadziliśmy kompleksowe usługi remontowo budowlane połączone z profesjonalnym projektem wnętrza i wizualizacją.

Ponadto w ramach wyzwań podejmujemy się opracowywania nieszablonowych projektów według wizji inwestora, nie zaliczających się ściśle tylko do wymienionych branż.

Wykonujemy również instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne oraz centralnego ogrzewania.

Stosujemy zasady rzetelnej wyceny, jednoznacznie i ostatecznie określone ceny, płatności według planu odniesionego do precyzyjnie określonych etapów realizacji.

Zapewniamy kompleksową realizację procesu budowlanego i uważamy że na każdym etapie projektu najważniejsza jest dbałość nawet o najdrobniejsze szczegóły.

Nasze usługi oferujemy na terenie Śląska i Małopolski.
Zapraszamy do współpracy.
www.adartech.pl