W Ośrodku Matka Boża Uzdrowienie Chorych w Knurowie odbyła się niezwykła uroczystość.

Dyrektor Ośrodka Marcin Chroszcz podczas uroczystej Mszy św. pod przewodnictwem ks. Dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej Krzysztof Bąk pożegnał się ze wszystkim podopiecznymi, pracownikami oraz przyjaciółmi Ośrodka.

Marcin Chroszcz od poniedziałku rozpoczyna pracę w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach na stanowisku dyrektora Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej. Jest to ogromne wyróżnienie ponieważ jest to jedno z najważniejszych stanowisk w naszym województwie dotyczących pomocy społecznej.

Uroczystość była okazją do podsumowań oraz podziękowań za dotychczasową pracę Dyrektora.

Nominacje otrzymał na stanowisko Dyrektora Ośrodka Krzysztof Gołuch oraz na stanowisko zastępcy dyrektora został mianowany Sylwester Kłosowski.

Dotychczasowemu oraz nowym dyrektorom życzymy wiele siły i wytrwałości w trudnej pracy na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy.

„- Coś się kończy i coś się zaczyna. Dziękuję wszystkim Współpracownikom, Mieszkańcom i Podopiecznym Ośrodka za ostatnie 7 lat. Za wspólne działania, inicjatywy, podejmowanie kolejnych wyzwań.
Życzę całej społeczności Ośrodka oraz sobie aby cele, które wspólnie wyznaczyliśmy doczekały szczęśliwych zakończeń.  DZIĘKUJĘ! „

napisał były już dyrektor Marcin Chroszcz, na swoim fanpage

#OsrodekKnurow #Knurow