InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: Zmiana terminu koncertu Haliny Mlynkovej

Z przyczyn niezależnych od Centrum Kultury i Artysty koncert Haliny Mlynkovej, który miał odbyć się 25 maja został przełożony na 23 listopada (sobota), godz. 19:00.

Informujemy, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a ewentualnych zwrotów prosimy dokonywać poprzez kontakt z sekretariatem Dom Kultury Knurów-Szczygłowice:

📞 tel. (32) 332 63 84
📧 e-mail: sekretariat.dk@centrum-kultury.pl

Jeśli bilety były zakupione na innych platformach niż www.kulturalnyknurow.pl – poprzez kontakt z tymi stronami.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.


——————————————-

🎙 Koncert Halina Mlynkova – 25 lat największe przeboje 🧡

Zapraszamy na wyjątkowy koncert największych przebojów Haliny Mlynkowej z okazji 25-lecia pracy artystycznej Artystki, wraz z fantastycznymi muzykami i niezwykłym kontaktem z publicznością.
Tajemnicza, subtelna, znana i lubiana o ogromnej wrażliwości, była wokalistka Brathanków, od dawna kroczy własną ścieżką. Brzmienia jej popowych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru.

Jej karierę solową zapoczątkował album „Etnoteka” wydany w 2011. Koleją płyta „Po drugiej stronie lustra” przyniosła takie przeboje jak „Aż do dna” czy „Ostatni raz”, którym wygrała „SuperJedynki” w Premierach na festiwalu w Opolu. Podczas tego festiwalu otrzymała również nagrodę fotoreporterów i dziennikarzy.

Album Życia mi mało”, którego głośna premiera odbyła się 30.09.2016 przyniósł kolejne przebojowe single takie jak „Zabiorę Cię” czy „Kawa”.

Zapowiedzią nowej płyty Artystki są single „Zanim stracisz” oraz przede wszystkim utwór „Szkło”, którego premiera miała miejsce 11 marca 2021.

W grudniu 2021 ukazał się album świąteczny z najpiękniejszymi kolędami. Jest to płyta niezwykła. Wigilijna opowieść, utkana ze wspomnień, tęsknot i… marzeń. Na płycie znajduje się 12 ulubionych kolęd artystki w wyjątkowych aranżacjach, w których magiczny głos Haliny Mlynkovej łączy się płynnie z dźwiękami instrumentów jak również orkiestry smyczkowej. Halina, na płycie wykonuje swoje ulubione kolędy takie jak: „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Mędrcy Świata”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Adeste Fideles”, utwory o tematyce świątecznej ze słowami Taty artystki – Władysława Mlynka a także utwór, którego jest współautorką – „Aniołowie”.

Wszystkie kompozycje zabrzmiały w zupełnie nowych aranżacjach, okraszonych indywidualną interpretacją Haliny.

Zapraszamy!

▪️ 23 listopada 2024 r. (sobota)
▪️ godz. 19:00
▪️ Dom Kultury Knurów-Szczygłowice, ul Górnicza 1

🎫 Bilety w cenie 89 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury📞 (32) 332 63 84 oraz na stronach:

➡️ www.kulturalnyknurow.pl
➡️ pozostałe platformy wkrótce!

Info: Centrum Kultury w Knurowie
Fot. Halina Mlynkova Official