Knurów: Kandydaci w okręgach - prezentacje indywidualneMiasto Knurów

Knurów: Żaneta Wesołowska – Kandydatka do Rady Miasta LISTA nr 24, pozycja nr 5

LISTA nr 24, pozycja nr 5

Żaneta Wesołowska, lat 42, mężatka, dwoje dzieci, pracuję w ochronie KWK Knurów -Szczygłowice.

 

 

  Od lat działam społecznie organizując festyny motocyklowe (5 edycji), współorganizując akcje i imprezy charytatywne. Jestem współzałożycielką Komitetu Społecznego „Otwórzmy Serce Na Cztery Łapy” pomagającego bezdomnym zwierzętom oraz Komitetu Społecznego „Budzimy Śpiącą Królewnę”. Organizuję zbiórki darów dla zwierząt ze schronisk w swoim miejscu pracy. Od kilku lat jestem członkiem zarządu RÓD „Pod Różą”

 

 

   Mimo przewlekłej choroby zdiagnozowanej u mnie w 2006 roku pracuję, dbam o Rodzinę, prowadzę życie towarzyskie, działam społecznie.

   Postanowiłam kandydować do Rady Miasta, ponieważ w Knurowie mieszkam prawie 40 lat i chociaż widzę pozytywne zmiany, to uważam, że dużo jest jeszcze do zrobienia. Moja dotychczasowa działalność to świadectwo, że nie brakuje mi pomysłów i chęci do pracy.
Z racji swojego zamieszkania najlepiej znam problemy i bolączki Szczygłowiczan, ale jeśli mi Państwo zaufacie, to to sprawy pozostałych Mieszkańców Knurowa będą dla mnie równie ważne.

   Chciałabym przede wszystkim poprawy bezpieczeństwa w moim Okręgu, a więc zwiększenia liczby patroli, tak by były bardziej „widoczne ” a jednocześnie skuteczne. Myślę, że można wrócić do pomysłu posterunku Straży Miejskiej w Szczygłowicach.

   Kuriozalne jest, że w Szczygłowicach jest jedna przychodnia lekarska, w której lekarz rodzinny jest dostępny w tak ograniczonym zakresie. Chciałabym zająć się tą sprawą.

   Uważam, że okolice stawu Zalane, przy współpracy z dyrekcją KWK Knurów -Szczygłowice, mogły by się stać wspaniałym miejscem odpoczynku i rekreacji dla Mieszkańców. Wzorem jest dla mnie Rybnik i teren wokół elektrowni.

   W sezonie wiosenno-letnim mogły  być cyklicznie organizowane festyny czy imprezy plenerowe z atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

  

 

Są też inne sprawy (place zabaw, parkingi, remonty dróg i chodników, doświetlanie przejść dla pieszych itd), które są ważne i potrzebne, o których jako radna na pewno nie zapomnę.

 

 

 

 

 

 

Wesołowska Żaneta – będzie w RM niczym rakieta.
Pomysłów mi nie brakuje
I z uśmiechem je przeforsuje.
Zadbam o Mieszkańców okręgu numer cztery
I jestem w tym wyznaniu zupełnie szczery (szczera się nie rymuje😃)

 

 * materiał sfinansowany ze środków KWW Wspólnie dla Knurowa

PROGRAM WYBORCZY KWW Wspólnie dla Knurowa

Knurów: SAMORZĄDOWY PROGRAM WYBORCZY KWW „WSPÓLNIE DLA KNUROWA”