Ciekawostki z ...InformacjeKnurówRegionSport i rekreacjaZabrze

Knurów/Zabrze: Miasto Knurów zawsze z Górnikiem!

W 2018 roku Gmina Knurów, jako jedna z pierwszych, nawiązała oficjalną współpracę ze znanym wszystkim mieszkańcom Klubem Górnik Zabrze. Projekt pod nazwą „Klub Kibiców Śląskich Miasta” jest swego rodzaju potwierdzeniem wyraźnej sympatii kibiców do Klubu. W ramach współpracy, Urząd Miasta oraz większość jednostek samorządowych z Knurowa wspierają Górnika w działaniach promocyjnych oraz informacyjnych na terenie miasta oraz podczas wybranych meczy w Arenie Zabrze.

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie organizacyjne przedstawicieli Zarządu Górnika Zabrze S.A. z delegacjami 18 gmin zaangażowanych w projekt „Klub Kibiców Śląskich Miast”. W Arenie Zabrze nie mogło zabraknąć obecności przedstawiciela z Knurowa, był nim pracownik Urzędu Miasta Knurów Michał Piszer, koordynujący współpracę od samego początku.

Podczas spotkania omawiano dotychczas przeprowadzone działania, a także dyskutowano o doświadczeniach weryfikujących współpracę oraz zupełnie nowych pomysłach. W wyniku wspólnych ustaleń akcent Górnika Zabrze powinien być bardziej dostrzegany w gminach kibicujących Górnikowi.

Info: UM Knurów
Fot. Agnieszka Łyko