InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: Weekend Kobiet z Art CK tuż, tuż!

Przedstawiamy Wam sylwetki artystek, których prace będą przez ten czas zdobić naszą przestrzeń 🙂

🔹Agata Niźnikiewicz
– artystka, graficzka, fotografka i pedagog. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (kier. grafika warsztatowa), Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (kier. fotografia i multimedia), Instytutu Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych (studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego). Jest autorką wielu projektów artystycznych, prezentowanych na licznych wystawach.

🔹Sylwia Lipina
– artystka sztuk pięknych, projektantka graficzna, historyczka sztuki. Abslowentka BA (HONS) Fine Art – University of the Arts London, Chelsea College of Art and Design, HNC Diploma in Art and Design – Southampton City College oraz Studia Podyplomowe z Historii Sztuki – Uniwersytet Śląski w Katowicach.
🔹Klaudia Górecka-Wolny

– od najmłodszych lat kreatywna i twórcza dusza. Malarstwem, choć amatorsko, zajmuje się od 2018 roku. Miłośniczka natury, z której czerpie swoje inspiracje. Maluje zróżnicowane tematy od portretów po pejzaże przez abstrakcje. W swoich pracach stosuje głównie akryl. Od początku tego roku jest członkiem artystycznej grupy Krajcok 12′ z Chorzowa.

Info: Art CK