InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: Tomasz Karolak Stand Up – 50 i co ? w Domu Kultury

W niedzielę, 14 stycznia 2024 roku na estradzie Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach pojawił się wyjątkowy gość – Tomasz Karolak

Tomasz Karolak to znany aktor, muzyk i wokalista, który do Knurowa przyjechał z autorskim show pt. ” 50 i co?”.

Spektakl to swoista podróż w czasie, podczas której Karolak podsumowuje bogatą i różnorodną karierę artystyczną.

W ciągu 90 minut Tomasz Karolak za pomocą profesjonalnych elementów – słów i muzyki układa unikatową mozaikę, z której się wyłania nieznany świat show biznesu

Wszechstronny artysta dzieli się z publicznością swoimi doświadczeniami, refleksjami i wspomnieniami. Przy okazji zaprasza do refleksji nad drogą życiową, którą każdy z nas przemierza.

Jego występ to nie tylko stand-up i piosenki śpiewane na żywo, ale też cięty humor, inteligentna obserwacja i rockowa energia.

„50 i co?” to dynamiczne wyważenie rozrywki z intymnym, introspekcyjnym wglądem w życie i karierę Karolaka, pełna autoironii i głębokich emocji.

Tomasz, z nieszablonowym rockowym językiem, swoją niepowtarzalnością i unikatowością oferuje widzom niezapomniane przeżycie.

Tuż przed występem Karolaka odbył się zabawny z humorem dla każdego support w wykonaniu Mr. Boomera – Pawła Janasa. Mr. Boomer z zamiłowania artysta, aktor, scenarzysta, komik. Podpatrywał najlepszych w branży swoich idoli i kolegów.

Sala widowiskowa knurowskiego Domu Kultury była wypełniona do ostatniego miejsca. Gdyż fani Tomasza Karolaka oraz osoby ceniące teatr i muzykę z nutą humoru zdecydowali uczestniczyć w niedzielnym wydarzeniu, by zobaczyć artystę z innej, bardziej osobistej strony.

Wśród zgromadzonej publiczności można było zauważyć również: Zastępcę Prezydenta Miasta Piotra Surówkę, Sekretarza Miasta Piotra Dudło i Radną Rady Miasta Ewelinę Maj.

Autorskie show „50 i co?” zostało bardzo ciepło przyjęte przez knurowian i nagrodzone gromkimi brawami.

Tekst oraz foto: Agnieszka Łyko