Już jutro Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – jest okazją do publicznego świadectwa wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu.

Msze Święte będą sprawowane o godz. 7.30, 11.00 i 16.30. Po Mszy o godz. 7.30 rozpocznie się procesja teoforyczna ulicami naszej parafii. Bardzo prosimy o pomoc związaną z budową i przyozdobieniem ołtarzy i już za tę aktywność dziękujemy. Przypominamy lokalizację ołtarzy: 1. ul. Zwycięstwa 55; 2. ul. Sztygarska 6; 3. ul. Kilińskiego 10 – przy bramie Przedszkola nr 3; 4. ul. Parkowa – przy wejściu na działki, gdzie zakończymy procesję. Niech znakiem naszej miłości do Pana Jezusa będzie nasza liczna obecność na procesji i ustrojone okna naszych mieszkań.

Na Mszę Św. o godz. 7.30 i na procesję zapraszamy dzieci do sypania kwiatów. Zapraszamy również poczty sztandarowe a rolników prosimy o posługę niesienia baldachimu nad Najświętszym Sakramentem. Przed rozpoczęciem procesji rozdawane będą teksty pieśni, które będą śpiewane w czasie procesji. Prosimy je zabrać, aby również nasz śpiew był darem dla Jezusa obecnego w Eucharystii.

info: Parafia NMP Królowej Świata w Szczygłowicach