Knurów: Strzelali do… wiaty przystankowej

0
1979
Knurów:
…a miało być tak pięknie. Taką informacją od jednego z naszych Czytelników rozpoczęliśmy jeden z zamieszczonych rano postów:
 
„Komuś się chyba nudziło, taki widok zastałem przed chwilą na przystanku Knurów szpitalna stanowisko nr 2
Pełno szkła, czy ktoś coś z tym zrobi?”
zastanawia się nasz Czytelnik
 
 
I co się okazał:
 
    Mamy informacje, że w dniu wczorajszym do szyby z broni, najprawdopodobniej pneumatycznej strzelał… znudzony młodzieniec.
 
  Operator monitoringu, knurowskiej Straży Miejskiej był świadkiem jak jeden z pełnoletnich młodzieńców, strzela z broni, w stronę wiaty przystankowej nowego Centrum Przesiadkowego przy ul. Szpitalnej.
 Na miejsce skierowany został niezwłocznie patrol, który praktycznie na miejscu zatrzymał mężczyznę, będącego sprawcą dewastacji – mówi nam Andrzej Daroń, komendant knurowskiej Straży Miejskiej. Zatrzymano przy nim również broń pneumatyczną. Osoba zatrzymana została przekazana policjantom, knurowskiego Komisariatu Policji, której to funkcjonariusze podejmą dalsze czynności wyjaśniające – dodaje Komendant.
 
  Można się spodziewać, odpowiedniego ukarania sprawcy dewastacji, ponieważ jak zdążyliśmy się dowiedzieć, kwota jaką poniesie Urząd Miasta, za naprawę nie będzie mała.