Knurów: Nadia -pierwsze dziecko, które przyszło na świat w Szpitalu w Knurowie…

0
558

Nadia urodzona 11.01.2022r. to pierwsze dziecko, które przyszło na świat w Szpitalu w Knurowie na nowo zmodernizowanym Trakcie Porodowym.

Nadia waży 2900 g oraz mierzy 51 cm.

Mama Nadii Pani Karolina otrzymała z rąk Pani doktor Agnieszki Mierzwy- Daniluk tradycyjną wyprawkę.

To jednak nie koniec niespodzianek.

Specjalny prezent dla rodziców małej Nadii ufundował Pan Bartłomiej Kowalski Radny Sejmiku Województwa Śląskiego, który był osobiście zaangażowany w proces pozyskiwania środków na remont Traktu Porodowego.

Nie mogąc wejść na oddział i odwiedzić Pani Karoliny uznaliśmy że zgodnie z filmowym cytatem „Ojciec jest tak samo ważny jak matka, a jak matka gdzieś wyjedzie to nawet ważniejszy” i spotkaliśmy się z ojcem Nadii Panem Arkadiuszem Mazikiem.

Podczas krótkiego spotkania w obecności Prezesa Zarządu Szpitala w Knurowie doktora Michała Ekkerta Tata Nadii otrzymał upominek – przenośne łóżeczko.

Jak mówi Pan Arkadiusz: „to był nasz trzeci poród w Szpitalu w Knurowie . Zmodernizowany Trakt robi wielkie wrażenie. Jest przytulnie i domowo. Piękne wnętrza to jednak nie wszystko ,ważne bowiem było poczucie intymności. Jesteśmy też bardzo miło zaskoczeni upominkami, które dostała nasza Nadia”.

Pani Karolinie oraz Panu Arkadiuszowi mieszkającym na co dzień w Łaziskach Górnych składamy serdeczne gratulacje, zaś Nadii życzymy zdrowia.

info: Szpital w Knurowie