Knurów: MTS w drodze po drugą ligową wygraną

Po wysokim zwycięstwie MTS-u Knurów na inaugurację rozgrywek II ligi futsalu mężczyzn nad AZS AWF Profi Sport Wrocław 8:3 zameldował się na pierwszym miejscu w tabeli. Knurowianie nie chcą zwalniać tempa i w kolejnym meczu na własnym parkiecie planują zgarnąć komplet punktów. Tym razem przed własną publicznością podejmą zespół Futsalu Team Brzeg.

Zespół z Brzegu w poprzednim sezonie występował w futsalowej Ekstraklasie. Niestety trudna sytuacja finansowa klubu spowodowała, że drużyna Futsal Teamu wycofała się z rozgrywek i przystąpiła do rywalizacji w II lidze. W pierwszej kolejce nowego sezonu zmierzyli się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Piłkarze Futsalu Team mogli w tym meczu nawet zgarnąć trzy oczka, bowiem prowadzili na dziesięć minut przed końcem spotkania 2:0 lecz nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku do końca spotkania. Zespół Śląska Wrocław wyrównującą bramkę zdobył w 37 minucie i mecz zakończył wynikiem 2:2.

MTS Knurów w swoim pierwszym meczu pokazał, że może być – podobnie jak w zeszłym sezonie – czarnym koniem rozgrywek. Świetną partię w spotkaniu z AZS AWF Profi Sport Wrocław rozegrał Paweł Ziaja zdobywca aż czterech bramek. Czy zawodnik MTS-u udowodni swoją dobrą dyspozycję także w najbliższym meczu? Tego dowiemy się już w sobotnie popołudnie.

Początek sobotniego meczu o godzinie 16:00.