InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: „MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU – Muzyka ze złota” – 26 listopada

„MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU – Muzyka ze złota” – koncert umuzykalniający dla niemowląt i dzieci do lat 6

Centrum Kultury w Knurowie wspierając rozwój muzycznych zdolności dzieci zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Maluchy w krainie dźwięku” zatytułowany „Muzyka ze złota”, który odbędzie się w niedzielę, 26 listopada o godz. 12.00 w Dom Kultury Knurów-Szczygłowice.

Maluchy w krainie dźwięku cieszą się niezmienną sympatią publiczności, która systematycznie i licznie uczestniczy w kolejnych koncertach. Co miesiąc doświadczając nowych brzmień, rytmów, klimatów i gatunków nasi milusińscy wędrują po fascynującej krainie muzyki.

W listopadzie motywem przewodnim muzycznej podróży będzie muzyka instrumentów dętych blaszanych. Propozycja CK skierowana jest do rodziców/opiekunów z niemowlętami i małymi dziećmi do lat 6, a także do rodzin spodziewających się potomstwa.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą.

Różnorodna, atrakcyjna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są w oparciu i badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

W pełną zabawy muzyczną podróż zabierze milusińskich skrzypaczka, pedagog i animatorka kultury – Dorota Banaś z zespołem muzyków „Maluchów w krainie dźwięku”.

26 listopada 2023 r. (niedziela)

godz. 12:00

Dom Kultury Knurów-Szczygłowice, ul. Górnicza 1

ZAPISY:

(32) 332 63 84

Bilety w cenie 30 zł od osoby dostępne w sekretariacie Domu Kultury oraz online na stronie:

www.kulturalnyknurow.pl

Koncert w bezpośredniej interakcji ze słuchaczami na scenie, prosimy nie sugerować się wybranymi podczas kupna online miejscami.

Obecność opiekuna dziecka obowiązkowa.

Bezpośredni link sprzedaży do biletów:

https://dkk.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=162

Info: Centrum Kultury w Knurowie