Knurów: Knury grały sparing

0
247

Knurów:

Cóż to był za wieczór? Wiecie gdzie wczoraj była większość knurowskiej młodzieży? Na najlepszym wydarzeniu tego wieczora – Knury grały sparing.

Niby zwykły sparing, niby zwykły trening, ale zapełniona widownia, młodzież siedząca na schodach, wsparcie, brawa i dobra energia to efekt działalności tej młodziutkiej drużyny.

Każde kolejne wydarzenie pokazuje jak bardzo młodzież w Knurowie jest chętna do uczestniczenia w wydarzeniach. Skąd takie zainteresowanie? To proste. Knury to oddolna inicjatywa młodzieży. Powstała z potrzeby zagospodarowania czasu młodym ludziom, dla młodych ludzi, z woli konstruktywnego spędzania czasu, z woli współdziałania i ogromnej chęci stworzenia inicjatywy dla młodzieży.

Każdego chętnego zapraszają do drużyny, każdego chętnego zapraszają na trybuny do dopingu.

Jeśli podoba Ci się, to że są, że robią coś sami, że się starają i chcą mimo przeszkód dalej tworzyć inicjatywę dla młodzieży, to możesz ich wesprzeć wpłacając jakąkolwiek kwotę na zrzutkę, którą uruchomili. Jeśli nie masz możliwości, to przyjdź na kolejny sparing, który już niebawem. Baw się z nimi, dopinguj, bądź częścią drużyny.

Warto pamiętać, że drużyna która gra to jedno, ale odbiorców inicjatywy jest dużo, dużo więcej. To każda młoda osoba spędzają cały z nimi czas na widowni.

Brawo Knury, oby tak dalej

Info: Knury Knurów