InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Knurów: Gala Operetkowo-Musicalowa w DK – 15 kwietnia

Charytatywna Gala Operetkowo-Musicalowa to unikatowe, pełne radości i wzruszeń spotkanie z piękną muzyką i utalentowanymi artystami Teatru Muzycznego Castello. Anna Pieszka i Tomasz Białek to jeden z nielicznych duetów, który z powodzeniem łączy umiejętności wokalne repertuaru operetkowego i rozrywkowego. Soliści prezentują najwyższy kunszt wokalny i aktorski. Oprócz pięknych kreacji i scenicznego wdzięku para dysponuje niesłychaną łatwością w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Podczas Gali soliści wykonają najpiękniejsze utwory z popularnych musicali. Ze sceny popłyną dźwięki utworu „To świt czy zmrok” z musicalu „Skrzypek na dachu”, z mocą zabrzmi „Upiór w Operze”, walczykowo rozbuja publiczność duet utworem „W rytm Walczyka”, a w szampański nastrój wprowadzi wszystkich słynny „Czardasz Sylwii” z operetki „Księżniczka Czardasza”.

To zaledwie kilka tytułów, które zostaną zaprezentowane podczas Gali Operetkowo-Musicalowej.

Występ solistów Teatru Muzycznego Castello to gwarancja wyśmienitej zabawy, a atrakcyjna formuła przedstawienia muzycznego nie pozwoli widzowi pozostać obojętnym.

Koncert z wdziękiem i elegancją oraz dobrym humorem poprowadzi konferansjer, który znakomicie wprowadzi słuchaczy w klimat operetkowo-musicalowy.

W trakcie koncertu będzie prowadzona zbiórka charytatywna na rzecz Kacpra.

15 kwietnia 2023r, o godz. 17:00.

info: CK Knurów