Knurów: Cenna wygrana APN Knurów w Częstochowie – II liga woj.młodzików

W sobotę o godz: 9:15 akademicy rocznika 2006/2007 A, rozegrali kolejne ligowe spotkanie z Rakowem Częstochowa ramach II ligi wojewódzkiej młodzików D1 (RW) grupa płn.

Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla APN.

Jak relacjonuje mecz trener APN Krzysztof Nieradzik – pierwsze minuty w naszym wykonaniu były bezbarwne i nie zapowiadały wymiany ciosów. Często popełnialiśmy błędy indywidualne, a wysoko ustawieni zawodnicy gospodarzy dążyli do strzelenia bramki, co im się udało już w 9 minucie. Lecz z każdą minutą rozkręcaliśmy się i nabieraliśmy tempa. Druga odsłona meczu, była już świetna w naszym wykonaniu, pokazaliśmy charakter, czego dowodem były strzelone bramki. Można żartobliwie powiedzieć zagrało dziś jak w dodrze naoliwionej maszynie – dodaje szkoleniowiec.

Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać.[Carol Burnett]

Przebieg meczu:

• 9 minuta bramka dla Rakowa Częstochowa,
  • 42 minuta bramka dla APN strzelcem Kacper Supłat, po asyście, Szymona Szymczyka, –
  • 50 minuta bramka dla APN strzelcem Bartosz Pyka, po asyście Pawła Chrośnika.

Skład APN: Karol Szymecki, Szymon Adamus, Szymon Szymczyk, Kacper Jatta, Oliver Mansfeld, Paweł Chrośnik, Patryk Bajda, Eryk Maj, Bartosz Pyka, Tomasz Smugaj, Robert Latoska, Kacper Supłat, Dawid Lerch, Kamil Mazurek, Filip Kozak, trenerem Krzysztof Nieradzik, II trenerem Łukasz Chrośnik, kierownikiem zespołu Dawid Kołodziej.

Info: APN Knurów