Knurów: Best Team lepszy od PromiLove

Wczoraj rozegrany został tylko jeden mecz Knurowskiej ligi Futsalu. Ekipa Best Teamu po dobrym i wyrównanym spotkaniu zgarnęła trzy punkty wygrywając 2:1. PromiLove tuż przed przerwą wyszło na prowadzenie, który utrzymywało aż do 32. minuty. Wtedy to Łukasz Górczyk pokonał wreszcie świetnie dysponowanego Przemysława Włodarczyka, a 60 sekund potem powtórzył swój wyczyn zdobywając zwycięskiego gola.

Nie doszło do drugiego zaplanowanego na wczoraj meczu pomiędzy Vibovitem a Niepokornymi, którzy z powodów kadrowych oddali go walkowerem. Dzięki wygranej Vibovit ponownie został liderem tabeli.

Program 12. kolejki (niedziela, 28 stycznia): Junus Team – Energy Process (12:00), Nankatsu – Tritech Farma Podkarpacka (12:45), Bud-Expert TKKF – Best Team (13:30), PromiLove – Niepokorni Orzesze (14:15).