Knurów: APN`u porażka z Piastem

W niedzielę akademicy rocznika 2006/2007 A odnotowali pierwszą ligową porażkę w 3 kolejce II ligi woj.

Z Piastem Gliwice 1:2. Przebieg meczu: – 3 minuta bramka dla Piasta Gliwice, – 28 minuta bramka dla Piata Gliwice, – 60 minuta bramka dla APN strzelcem Szymon Szymczyk.

Mecz był widowiskiem na dobrym poziomie, a licznie zgromadzeni kibice nie mogli narzekać na widowisko. Jak relacjonuje zawody trener APN Krzysztof Nieradzik – szkoda niewykorzystanych sytuacji pod bramką rywala, bo mogliśmy się tego dnia pokusić choćby o 1 punkt. Strata bramki w pierwszym minutach spotkania spowodowała, że trudniej się nam grało, bo musieliśmy gonić wynik.

W 42 minucie Kacper Supłat wpakował piłkę do siatki Piasta, lecz arbiter uznał że był na spalonym.

Teraz przed nami kolejne spotkanie z MUKP Dąbrowa Górnicza do którego się będziemy przygotowywać się w mikrocyklu- dodaje trener

Skład APN: Karol Szymecki, Szymon Szymczyk, Kacper Jatta, Oliver Mansfeld, Paweł Chrośnik, Kacper Stępień, Krzysztof Kastelik, Eryk Maj, Tomasz Smugaj, Robert Latoska, Kacper Supłat, Dawid Lerch, Kamil Mazurek, Filip Kozak, trenerem Krzysztof Nieradzik, II trenerem Łukasz Chrośnik, kierownikiem zespołu Dawid Kołodziej.

info: apn knurów