Knurów: APN Knurów 2004 4-1 KS Bojków

W środowe popołudnie, rocznik 2004 po zimowej przerwie rozpoczął zmagania ligowe. Przed spotkaniem uczczono minutą ciszy pamięć zmarłego Dawida, zawodnika drużyny KS Bojków.

Już po pierwszym gwizdku sędziego można było zauważyć nerwowe poczynania naszych zawodników, czego efektem była stracona bramka w 3 min. Goście „poczuli krew” i co raz śmielej atakowali naszą bramkę jednak szczęście było po naszej stronie . Po kilkunastu minutach gry i wskazówkach trenera Akademicy przebudzili się i przejęli inicjatywę. W 20 minucie bramkę wyrównującą zdobył Alan Sałapatek. Od tego momentu nasza gra mogła się podobać.  50 min – rzut rożny, główka Szymona Soberki i było 2:1. Akademicy poszli za ciosem i w 53 min. na listę strzelców wpisał się Bartosz Surówka.  W 60 min. Alan Sałapatek po raz drugi trafia do bramki tego dnia i tym samym ustala wynik na 4:1 dla APN.

Bardzo cieszy fakt, że po nerwowym początku meczu potrafiliśmy odrobić straty, przejąć inicjatywę i wygrać trudny mecz.

info: APN Knurów