Goczałkowice-Zdrój/Knurów: MTS przed trudnym zadaniem

0
133

W niedzielne popołudnie zawodniczki knurowskiego MTS-u rozegrają mecz w ramach 8.kolejki IV ligi kobiet. Rywalem podopiecznych Oskara Radkiewicza będzie zespół LKS Goczałkowice Zdrój.

Knurowianki po wpadce z rezerwami KKS-u Zabrze odniosły dwa zwycięstwa z rzędu – wygrana (5:1) z Wartą w Zawierciu oraz z LKS Bestwina (8:0) na własnym boisku mocno podbudowały morale zespołu. Po sześciu rozegranych spotkaniach MTS Knurów plasuje się na czwartym miejscu tabeli z dorobkiem 12 punktów. Do lidera knurowianki tracą 9 punktów, ale mają jeden mecz rozegrany mniej (mecz z 4.kolejki z Wisłą Skoczów został przełożony na 11 listopada).

Drużyna z Goczałkowic jest „sąsiadem” w tabeli MTS-u. Obecnie zajmuje piąte miejsce zdobywając 10 punktów w sześciu spotkaniach. LKS Goczałkowice Zdrój podobnie jak zespół z Knurowa w dwóch poprzedzających spotkaniach odniósł komplet zwycięstw.

Przed podopiecznymi Oskara Radkiewicza trudne zadanie, ale zwycięstwo jest jak najbardziej realne. Początek niedzielnego spotkania zaplanowane jest na godzinę 15:00.

LKS Goczałkowice-ZdrójMTS Knurów

Niedziela, 17 października – godzina 15:00

Panattoni Arena – Krzyżanowskiego 1, Goczałkowice-Zdrój

AW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here