Gliwice: Kulturalny rozkład jazdy – 9–11 lutego

0
125

Prywatka w Bojkowie, Ostatki z Eleganzą, a może nowy cykl wykładów w Muzeum? W nadchodzący weekend w Gliwicach nudy nie będzie!

Piątek, 9 lutego

• O godz. 17.00 w Willi Caro (ul. Dolnych Wałów 8a) miejska konserwator Ewa Pokorska-Ożóg wygłosi wykład „Piękno kruche i ukryte”. To pierwsze spotkanie w ramach nowego cyklu „Światło w kolorze. Gliwickie witraże”. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.
• Bojków de Janeiro, czyli karnawałowa prywatka na Scenie Bojków (ul. Parkowa 5), wystartuje o godz. 19.00. Imprezę tradycyjnie rozkręcą Prywaciarze.

Sobota, 10 lutego

• O godz. 11.00 seniorzy wezmą udział w zajęciach teatralnych. Warsztaty odbędą się w Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach (ul. Perkoza 12). Obowiązuje wcześniejszy kontakt telefoniczny: 32/232 13 35.
• Pierwszą prelekcję o kosmosie dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych w ramach cyklu „BiblioSPACE – Akademia Kosmiczna” wygłosi Roman Makowiak, a podczas warsztatów mali uczestnicy wykonają maski ufoludków. Początek zajęć o godz. 13.00 w Biblioforum (ul. Lipowa 1). Obowiązują zapisy – e-mail: bf@biblioteka.gliwice.pl, tel.: 500-550-772.

Niedziela, 11 lutego

• W ramach „Kinowego podwieczorku dla rodziny” o godz. 16.15 Kino Amok (ul. Dolnych Wałów 3) wyświetli #bajkizPolski – zestaw „Wielkie małe gwiazdy”.
• Koncert „Ostatki z Eleganzą” w wykonaniu Zespołu Muzyki Salonowej Eleganza rozpocznie się o godz. 18.00 na Scenie Bajka (ul. Dolnych Wałów 3).

Info: UM Gliwice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here