GliwiceNewsyRegion

Gliwice: Drogowe inwestycje

 
    W czwartek, 15 kwietnia rozpoczną się kolejne prace drogowe. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Bohaterów Getta Warszawskiego i Warszawskiej. Po zakończeniu robót kierowcy odczują poprawę komfortu jazdy. Zanim to jednak nastąpi trzeba się liczyć z utrudnieniami i zwracać uwagę na oznakowanie tymczasowe.
 
15 kwietnia rozpocznie się budowa kanalizacji sanitarnej w ciągu ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Prawdopodobnie konieczne będzie zwężenie pasa jezdni na łuku, w okolicach dawnego, zamkniętego obecnie przejścia podziemnego łączącego ul. Bohaterów Getta Warszawskiego z ul. Toszecką.
 
Prace, realizowane na zlecenie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, powinny się zakończyć wraz z końcem kwietnia. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe.
 
Również 15 kwietnia ruszy remont wodociągu w obrębie skrzyżowania ulic Warszawskiej i Świętojańskiej. Na czas robót wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna. Dla usprawnienia przejazdu wprowadzone zostanie ręczne sterowanie ruchem. Prace, według wstępnych deklaracji wykonawcy, potrwają do 18 kwietnia.
 
Info: gliwice.eu
Foto: ZDM Gliwice