Gmina GierałtowiceInformacjeKnurówSport i rekreacja

Gierałtowice/Knurów: Cenny remis Concordii w Paniówkach

Piłkarze Concordii Knurów przerwali passę pięciu porażek z rzędu. Podopieczni trenera Szymona Pietkiewicza wywożą cenny punkt z trudnego terenu w Paniówkach. „Biało-zielono-czarni” zremisowali z miejscowym Tempem 1:1 (0:1). Knurowianie objęli prowadzenie jeszcze w pierwszej części spotkania za sprawą Kaczora, któremu asystował Mikulski. Gospodarze wyrównali stan meczu w w drugiej połowie w 64 minucie gry.

Concordia po dziesięciu rozegranych spotkaniach zajmuje czternaste miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów na koncie.

Tempo Paniówki – Concordia Knurów 1:1 (0:1)
⚽Bramka dla Concordii: Kaczor 22′

Concordia: Szwagrzyk – Balon, Mikulski, Bociek, Kramarzyk (46′ Szkatuła) – Jankowski (85′ Nieradzik), Surówka (46′ Gałach), Wiercioch (65′ Zając), Guzera, Żylski – Kaczor (75′ Konieczny).