„Małe serduszko, a miłość wielka jest!” Przedszkole nr 6 „Pod jarzębiną” zorganizowało dziś w CKE wspaniałą, pełną radości i najgorętszych życzeń imprezę „Wesoło jest z tatą!”. Na widowni zasiedli pełni emocji ojcowie przedszkolaków. To dla nich maluchy zaprezentowały tańce, piosenki i życzenia.

„Dzień Ojca łączymy w naszym przedszkolu z uroczystymi obchodami Dnia Górnika, ale wszystkim tatusiom, bez względu na wykonywany zawód, chcielibyśmy dziś podziękować i złożyć najserdeczniejsze życzenia” – mówiła, otwierając uroczystość dyrektor Przedszkola nr 6 Iwona Palarz.

Pełne radości i entuzjazmu przedszkolaki wspaniale zaprezentowały ogrom swoich uczuć podczas uroczystego koncertu.

Wydarzenie zaszczyciły także swoją obecnością: Aleksandra Chudzik – Pełnomocnik ds. Społecznych oraz Stefania Szyp – Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach. Nie zabrakło, oczywiście, licznego grona ojców przedszkolaków.

Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych zaprezentowały się w pięknym programie artystycznym, dopracowanym w każdym calu, bo występy – tańce, piosenki, wiersze, skecze – to forma prezentu dla ojców. I nie było na sali taty, której nie wzruszyły radość, wdzięczność i miłość okazana przez swoje dziecko.

Info: czerwionka-leszczyny.pl