Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Miejska w Czerwionce-Leszczynach 9182 6 5 40

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 STEMPNIAK Marcin Michał 37 Czerwionka-Leszczyny
2 BIŁAS Grzegorz Karol 37 Czerwionka-Leszczyny
3 USAREK Justyna 32 Czerwionka-Leszczyny
4 STEFANEK Marcin Grzegorz 37 Czerwionka-Leszczyny
5 ZAWADZKA Danuta Helena 59 Czerwionka-Leszczyny
6 NIEWIŃSKI Marian Adam 55 Czerwionka-Leszczyny
7 ĆMOK Kamila Renata 20 Czerwionka-Leszczyny
8 BARANOWSKI Kewin Seweryn 25 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” – RAZEM DLA ŚLĄSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZWED Artur Oskar 53 Czerwionka-Leszczyny
2 KASPEREK Michał Benedykt 36 Czerwionka-Leszczyny
3 KAJTOCH Tomasz Grzegorz 34 Czerwionka-Leszczyny
4 WÓJCIK Maria Elżbieta 57 Czerwionka-Leszczyny
5 SZYMAŃSKA Monika Małgorzata 37 Czerwionka-Leszczyny
6 TROJANOWSKA Sabina Karolina 21 Czerwionka-Leszczyny
7 FIAŁKA Tomasz Mateusz 26 Czerwionka-Leszczyny
8 SKORUPA Leszek Grzegorz 39 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SALAMON Leszek Krzysztof 61 Czerwionka-Leszczyny
2 MITURA Waldemar Stefan 60 Czerwionka-Leszczyny
3 USAREK Stanisław Janusz 58 Czerwionka-Leszczyny
4 SZUSTAK Monika Anna 40 Czerwionka-Leszczyny
5 PERZ Józef 70 Czerwionka-Leszczyny
6 MRÓZ-FRYSTACKA Hanna Barbara 32 Czerwionka-Leszczyny
7 WAWRZONKOWSKA Agnieszka Elżbieta 28 Czerwionka-Leszczyny
8 MIKETA Filip Paweł 24 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SOLA Artur Patryk 30 Czerwionka-Leszczyny
2 MITRUS Mariusz Andrzej 33 Czerwionka-Leszczyny
3 HAJDUK Piotr Rafał 59 Czerwionka-Leszczyny
4 LIP Aleksandra Anna 39 Czerwionka-Leszczyny
5 KOPKA Agnieszka Karolina 37 Czerwionka-Leszczyny
6 DZIESZKOWSKA-CIEŚLA Monika Agnieszka 34 Czerwionka-Leszczyny
7 STEPHAN Adam Paweł 36 Czerwionka-Leszczyny
8 LAWNIK Urszula Maria 59 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZOŁTYSEK Janusz Jan 45 Czerwionka-Leszczyny
2 BUCHALIK Monika Marcelina 41 Czerwionka-Leszczyny
3 BRÓZDA Wacław Stanisław 62 Czerwionka-Leszczyny
4 KOWOL Sabina Monika 39 Czerwionka-Leszczyny
5 SZABOŃ Adam Krystian 45 Czerwionka-Leszczyny
6 PIECUŃ Dorota Katarzyna 30 Czerwionka-Leszczyny
7 PISKULAK Ryszard 60 Czerwionka-Leszczyny
8 KURPANIK Lucjan Bronisław 32 Czerwionka-Leszczyny

 

 

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Miejska w Czerwionce-Leszczynach 12544 8 5 50

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TOMAN Michał Henryk 33 Czerwionka-Leszczyny
2 PŁACZEK Barbara Alicja 33 Czerwionka-Leszczyny
3 PERLIŃSKI Tomasz Antoni 42 Czerwionka-Leszczyny
4 GRZYBEK Wioleta Marta 27 Czerwionka-Leszczyny
5 TYMIŃSKI Jan Paweł 28 Czerwionka-Leszczyny
6 DURAJ Anna Katarzyna 32 Czerwionka-Leszczyny
7 ZELEK Jarosław Stanisław 38 Czerwionka-Leszczyny
8 WITEK Joanna Agnieszka 37 Czerwionka-Leszczyny
9 LASKOWSKA Sabina Agnieszka 41 Czerwionka-Leszczyny
10 SOBCZAK Zofia Stanisława 61 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” – RAZEM DLA ŚLĄSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RAUDNER Andrzej Piotr 58 Czerwionka-Leszczyny
2 PROCEK Antoni 77 Czerwionka-Leszczyny
3 WOLNY Grzegorz Tomasz 36 Czerwionka-Leszczyny
4 SADOWSKA Iwona 56 Czerwionka-Leszczyny
5 STRZELCZYK Urszula Barbara 63 Czerwionka-Leszczyny
6 SZULC Maja Agata 39 Czerwionka-Leszczyny
7 BOROWIEC Bożena Zofia 45 Czerwionka-Leszczyny
8 SIWEK Dominika Aleksandra 20 Czerwionka-Leszczyny
9 OGIERMAN Bernard Izydor 65 Czerwionka-Leszczyny
10 ADAMCZYK Rajmund Joachim 60 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZCZEKAŁA Józef Antoni 60 Czerwionka-Leszczyny
2 BINDA Janina Barbara 58 Czerwionka-Leszczyny
3 MALIK Adam Piotr 31 Czerwionka-Leszczyny
4 SZOPNIEWSKI Mirosław Andrzej 57 Czerwionka-Leszczyny
5 GRAJNER Elżbieta 53 Czerwionka-Leszczyny
6 GŁOMBIK Adam Tadeusz 48 Czerwionka-Leszczyny
7 SMOŁKA Grzegorz Krzysztof 45 Czerwionka-Leszczyny
8 SZOMBARA Justyna Alina 40 Czerwionka-Leszczyny
9 BŁAŻYCA Karol Marian 25 Czerwionka-Leszczyny
10 GORZYCKA Izabela Elżbieta 49 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZYP Stefania Maria 64 Czerwionka-Leszczyny
2 KNOPIK Bogdan Grzegorz 49 Czerwionka-Leszczyny
3 PALA Jan Henryk 65 Czerwionka-Leszczyny
4 BABCZYŃSKI Janusz Franciszek 46 Czerwionka-Leszczyny
5 KARASZEWSKI Adam Stefan 41 Czerwionka-Leszczyny
6 LESZCZYŃSKA-SROKA Karolina 28 Czerwionka-Leszczyny
7 BARAN Roman 71 Czerwionka-Leszczyny
8 WIDUCH Ewa Teresa 49 Czerwionka-Leszczyny
9 LUKS Joanna Ewa 27 Czerwionka-Leszczyny
10 CZYŻYCKI Mirosław Grzegorz 57 Czerwionka-Leszczyny

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RAJCA Izabela Bogumiła 40 Czerwionka-Leszczyny
2 SORNEK Szymon Sebastian 35 Czerwionka-Leszczyny
3 KRZYŻOWSKI Benedykt Józef 50 Czerwionka-Leszczyny
4 KUPCZYK Iwona Mariola 51 Czerwionka-Leszczyny
5 LISIK Katarzyna Barbara 54 Czerwionka-Leszczyny
6 BARAKOMSKI Marcin Franciszek 30 Czerwionka-Leszczyny
7 HERDZINA Adam Jan 33 Czerwionka-Leszczyny
8 SZYMCZYK Katarzyna Małgorzata 24 Czerwionka-Leszczyny
9 DĄBROWSKA Iwona Beata 47 Czerwionka-Leszczyny
10 NOWAK Aleksandra Barbara 45 Czerwionka-Leszczyny
  •  

Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Miejska w Czerwionce-Leszczynach 10803 7 5 43

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MENŻYK Urszula Bożena 51 Stanowice
2 PARDAŁA Katarzyna Ilona 38 Stanowice
3 TOMAN Mateusz Bolesław 24 Stanowice
4 URBAŃCZYK Alodia Laura 43 Przegędza
5 TYMIŃSKI Lucjan 72 Czerwionka-Leszczyny
6 BUCHCIK Ireneusz Marek 28 Stanowice
7 OSTROCH Aleksandra Józefa 55 Przegędza

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” – RAZEM DLA ŚLĄSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BREZA Stanisław Henryk 70 Stanowice
2 JONDERKO Ryszard Piotr 63 Przegędza
3 KOWOL Aurelia Marta 67 Bełk
4 GROCHALA Danuta Gertruda 57 Bełk
5 PIETRASZEK Renata Małgorzata 19 Szczejkowice
6 FOJCIK Edyta Sabina 23 Szczejkowice
7 DYLA Grzegorz Andrzej 53 Książenice
8 BORKOWSKI Robert 45 Książenice
9 SZWEDA Dariusz Tomasz 42 Palowice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JANISZEWSKI Wiesław Eugeniusz 60 Bełk
2 STRZODA Bernard Antoni 62 Palowice
3 SZEJKA Jolanta Łucja 66 Bełk
4 FUCHS Henryk Janusz 65 Szczejkowice
5 FOJCIK Cezary Mariusz 52 Przegędza
6 GAŃCZORZ Janina 59 Książenice
7 FOJCIK Barbara Teresa 40 Szczejkowice
8 STRZELCZYK Beata Daria 28 Książenice
9 KAPSZEWICZ Jerzy 52 Stanowice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BREGUŁA Gabriel Robert 50 Przegędza
2 MAREK Grzegorz Piotr 42 Stanowice
3 DANYŁKO Wiesław Sebastian 46 Bełk
4 DREWNIOK Joanna Monika 47 Książenice
5 ISKRZYCKI Ireneusz Józef 57 Szczejkowice
6 SZOSTAK Krzysztof Grzegorz 40 Czerwionka-Leszczyny
7 GABLER Dominika Maria 25 Przegędza
8 OLSZEWSKA Mirela Beata 43 Stanowice
9 JONDERKO Agnieszka Maria 52 Przegędza

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZCZECH Marek Andrzej 48 Książenice
2 TESLUK Izabela Urszula 54 Szczejkowice
3 BLINDA Florian Andrzej 47 Stanowice
4 POŁEDNIK Stanisław Alojzy 67 Przegędza
5 BUCHTA Józef Roman 58 Palowice
6 PORWOLIK-PIONTEK Danuta Maria 58 Bełk
7 ERFURT Paulina Patrycja 29 Przegędza
8 HOLECZKI Edyta Anna 26 Książenice
9 POKUTTA Leonard Ludwik 60 Bełk