Będą jaja. Dużo jaj. I oczywiście mnóstwo dobrej zabawy. Uwielbiani przez najmłodszych Hatchimalsi jeszcze przed świętami zawitają do CH FORUM. Wydarzenie zaplanowaliśmy na weekend 13-14 kwietnia. Poprzedzą je warsztaty wielkanocne dla dzieci z gliwickich szkół i przedszkoli (8-12 kwietnia). Powstanie podczas nich aż 11 dekoracyjnych mega pisanek. Wszystkie wezmą udział w konkursie na najpiękniejsze jajo w stylu Hatchimals.

Weekend z sympatycznymi stworkami w stylu Hatchimals także zapowiada się bardzo jajcarsko.

Przygotowujemy kilka stref atrakcji.

W wesołej strefie aktywnej będzie można spróbować sił w przenoszeniu przez tor przeszkód jaj na łyżeczce. Do pokonania będą slalom, tunel oraz równoważnia.

W intrygującej strefie poszukiwań, w specjalnie przygotowanej scenografii, ukryte zostaną jajeczka, za znalezienie których dzieci otrzymają pieczątkę. Kryjówki będą zmieniane, aby nie było zbyt łatwo.

W zaskakującej strefie poznawczej dzieci będą musiały odgadnąć co jest w jaju, po włożeniu do niego ręki.

Z kolei w fascynującej strefie kreatywnej stworzą papierowe pisanki i girlandy świąteczne.

Udostępnimy tam także wielkie jajo, które dzieci udekorują w dowolny sposób: farbami, naklejkami, krepiną i brokatami.

Będzie także strefa plastyczna, która zainspiruje dzieci oraz pozwoli im na zrobienie pierwszych, wyjątkowych pisanek czy dekoracyjnych różności do domu.

W trakcie imprezy  dzieci będą zapełniać pieczątkami karty sprawności, a na koniec każde z nich otrzyma pamiątkowy dyplom.

Info: CH Forum Gliwice