GliwiceInformacje

Arena Gliwice: Spotkanie z Maffashion

W sobotę, 24 lutego, w godzinach 12: 00 – 18:00, dla wszystkich fanów mody i stylu przygotowaliśmy spotkanie ze słynną Bloggerką – Maffashion.

Julia Kuczyńska, znana też jako Maffashion, to dziś jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, która nie tylko inspiruje Polki swoim stylem, ale promuje twarzą wiele modowych marek.

PROGRAM WYDARZENIA:

24.02, sobota,

12:00-18:00

12:00 – 17.00 Spotkanie z MAFFASHION, dyskusje i rozmowy na scenie

15:00 Rozstrzygniecie konkursu – wygraj zakupy ze stylistką

12:00 – 18:00 Strefa mody i dbania o sylwetkę, warsztaty kreowania wizerunku Agaty Dominik

 Wydarzenie POPRZEDZI WIELKI KONKURS NA FACEBOOKU, który ruszy 9. lutego i potrwa do 21. lutego

Wszyscy Klienci, którzy pod konkursowym postem zamieszczą zdjęcie na temat: „NOWA JA NA WIOSNĘ” mają szanse wygrać ufundowane przez nas nagrody. 6 najciekawszych prac i ich autorzy zostaną zaproszeni do wielkiej BITWY NA STYLE. Jako zadanie konkursowe będą mieli wystylizować manekiny z przygotowanych ubrań, pochodzących od sklepów znajdujących się w Parku Handlowym Arena. Trzy pierwsze miejsca, które zostaną wytypowane przez MAFFASHION, otrzymają voucher na zakupy o wartości: 1 miejsce – 500zł, 2 miejsce – 300zł, 3 miejsce – 200zł. Regulamin do pobrania tutaj.

 Imprezę poprowadzi Agata Dominik – autorka poradnika modowego „Po drugiej stronie lustra” – która opowie jak najlepiej dopasować ubranie do danego typu sylwetki.

Info: arena-gliwice.pl