KnurówSport i rekreacja

APN Knurów w I lidze okręgowej orlików rocznika 2006 – 6 mecz 6 zwycięstwo

6 mecz 6 zwycięstwo to bilans APN Knurów w I lidze okręgowej orlików rocznika 2006.

Był to dobry, ciężki i emocjonujący pojedynek w którym było wiele sytuacji podbramkowych z obu stron.
Górą w nich jednak byli knurowianie wygrywając spotkanie 7:2

Akademicy w tym meczu zagrali szybko i płynnie oddając wiele strzałów na bramkę Piasta.
W Gliwicach nie gra się łatwo czego dowodem jest pierwsza bramka strzelona gospodarzom dopiero w 15 minucie gry, a po 30 minucie było 3:2 dla akademików.

Druga odsłona meczu, była już koncertowa w naszym wykonaniu – podsumowuje szkoleniowiec APN Krzysztof Nieradzik.