KnurówNewsy

AIB – knurowska firma – ogłasza plany dalszego rozwoju w strefie ekonomicznej … w Czerwionce-Leszczynach ?

AIB – knurowska firma – ogłasza plany dalszego rozwoju w strefie ekonomicznej … w Czerwionce-Leszczynach ?

Celem każdej firmy powinna być dalsza ekspansja i inwestycje pozwalające na poszerzenie zakresu działalności. AIB, jako przedsiębiorstwo zorientowane na ciągły rozwój, przedstawiło plany budowy nowego zakładu produkcyjnego, który zostanie zlokalizowany w Czerwionce-Leszczynach.

Podstawą działalności AIB jest solidna, wytrwała praca, pozwalająca na oferowanie odbiorcom najwyższej jakości rozwiązań izolacyjnych. Dzięki zaangażowaniu i pasji kierownictwa i pracowników spółki oraz stałym poszerzaniu oferty produktowej, przedsiębiorstwo systematycznie się rozwija.

W ramach nowej inwestycji, prowadzonej przez spółkę zależną AIB – Elastometry AIB, zainwestowanych zostanie 2,2 miliona euro. Zakład produkcyjny powstanie na działce o powierzchni dwóch hektarów, a na początku zatrudnienie w nim znajdzie 15 osób. Obiekt będzie zlokalizowany w Podstrefie Jastrzębsko-Żorskiej, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dzięki temu, inwestycja może powstać na preferencyjnych warunkach. Nowy zakład pozwoli zwiększyć moce produkcyjne przedsiębiorstwa.

http://www.aibsc.com.pl/aktualnosci/aib-oglasza-plany-dalszego-rozwoju.html

 

Czy to oznacza, że miejscowe firmy uciekać będą z Knurowa ???

 

 

 

aib