OrnontowiceSport i rekreacja

GKS Gwarek Ornontowice vs LKS Polonia Poraj 3:3 ( sekcja kobiet)

Z PORAJEM NA REMIS.

W ubiegłą niedzielę gościłyśmy w Poraju. Bardzo trudny mecz rozegrałyśmy z Polonia i cieszy ten jeden punkt przywieziony do domu, jednak mecz był do wygrania.
Pierwsza połowa należała do gospodyń, po błędzie w naszej defensywie rywalki zdobyły gola na 1:0.

Druga połowa to już lepsza gra naszego zespołu, ale nie taka jakiej oczekiwałyśmy. Na 1:1 strzałem z 40 metrów bramkę zdobyła, niezawodna w tym sezonie, Basia Kocjan. Niestety rywalki znów wyszły na prowadzenie, ale parę minut później po prawej stronie boiska nasza Basia zostaje sfaulowana i mamy rzut wolny. Do piłki podeszła Wiksa i dobrze dośrodkowaną piłkę w polu karnym dopadła Basia i znów mamy remis, 2:2. Sytuację lubią się powtarzać, tym razem faul po lewej stronie boiska, znów rzut wolny i znów Wiksa przy piłce, tym razem futbolówkę w polu karnym odnajduje Czarna i daje nam prowadzenie 3:2. Niestety pech chciał, ze rywalki zdążyły strzelić bramkę wyrównującą a zmarnowana setka w końcówce meczu ustaliła wynik spotkania.

Bardzo wyrównany mecz. Gratulujemy drużynie z Poraja i życzymy powodzenia w dalszych ligowych meczach.

Skład : Pytlik – Wojtaś, Tabacka, Schunke, Burek, Nadolska – Kocjan, Schunke, Pastor, Bonczyk – Zajączkowska
Zagrały rownież : Dziedzic, Kantor, Trendota.

A już w niedzielę mecz u siebie z LKS Goczałkowice! Serdecznie zapraszamy!

Info: GKS Gwarek Ornontowice – sekcja kobiet