InformacjeKnurów

ZSS Knurów: Szkolny konkurs tańca

W Zespole Szkół Specjalnych w Knurowie odbył się coroczny konkurs tańca. Jak zawsze chętnych do wzięcia udziału w nim nie brakowało.

Uczestnicy podeszli do konkursu z wielkim zaangażowaniem, zabrzmiały ambitne podkłady muzyczne, uczniowie przygotowali bogatą choreografię i ciekawe stroje. Jury miało trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wszyscy uczestnicy zaprezentowali naprawdę wysoki poziom i zatańczyli pięknie. Konkurs przebiegał w atmosferze zdrowej rywalizacji, wzajemnego wsparcia i przyjaźni, uczniowie dopingowali siebie wzajemnie, a oklaskom  publiczności nie było końca.

W konkursie nie było przegranych, wszyscy artyści zostali docenieni i nagrodzeni. Najlepszych tancerzy wyłoniono w kilku kategoriach. Wśród starszych chłopców byli to: Szymon Badura, Sebastian Ślósarczyk oraz Mateusz Tomczak. W kategorii dziewczyny starsze: Aleksandra Korus, Zuzanna Kentnowska oraz Julia Poloczek. W kategorii młodsi chłopcy: Ireneusz Trela, Filip Zelek oraz Dawid Zimnicki. W kategorii młodsze dziewczynki: Paulina Napieralska, Joanna Sekuła oraz Zuzanna Nowak. Gratulujemy!

Info: starostwo.gliwice.pl