NewsySport i rekreacja

ZŁA PASSA TRWA – KS Concordia Knurów

W sobotę Concordia Knurów doznała kompromitującej porażki. Sarmacja Będzin pokonała naszą drużynę aż 6:2

Można powiedzieć, że w tym meczu wszystko zawiodło. Od początku widać było znaczącą przewagę piłkarzy z Będzina. Już w ósmej minucie „Sarmaci” wyszli na prowadzenie. Po pewnym czasie podopieczni Wojciecha Kempy nieco się przebudzili i w 24. minucie gry doprowadzili do remisu. Bramkę zdobył Młynek. Chwilę później było już 2:1 dla gospodarzy, a w 33. minucie Concordia została dobita trzecim trafieniem. Druga połowa spotkania to już zabawa drużyny z Zagłębia Dąbrowskiego z knurowianami. Padały kolejne gole… Jednego z nich zdobył Modrzyński.

Mecz zakończył się wynikiem 6:2. Jest to jedna z najwyższych porażek biało-zielono-czarnych w tym sezonie (wcześniej 2:8 z Rakowem).

Od pewnego czasu widać, że w drużynie coś jest nie tak. Wszystko tak na prawdę zaczęło się od remisu z Górnikiem Piaski. W tym meczu brakowało pomysłu na grę. Podobnie było w niedokończonym meczu z Ruchem (1:4 do 33 minuty) i w sobotę przeciwko Sarmacji.