Rybniccy policjanci zakończyli poszukiwania 32-letniego mieszkańca Czerwionki-Leszczyn, który 21 lutego br. wyszedł z miejsca zamieszkania. Mężczyzna został odnaleziony przez policjantów na terenie Gliwic.

Mężczyzna był poszukiwany przez rybnickich policjantów, rodzinę i znajomych. 32-letni mieszkaniec Czerwionki-Leszczyn, po raz ostatni widziany był 21 lutego br. Zaniepokojona rodzina, złożyła zawiadomienie o zaginięciu. Mężczyzna z nikim nie nawiązał kontaktu i nie poinformował gdzie jest. Rybniccy policjanci sprawdzili rejon w którym zaginiony był widziany po raz ostatni, jak również miejsca, w których mógł przebywać 32-latek. Informacja o zaginięciu, została rozesłana do wszystkich jednostek w kraju. Za pośrednictwem lokalnych mediów zdjęcie zaginionego zostało rozpowszechnione. Dzisiaj, rybniccy policjanci zostali powiadomieni przez kolegów z Gliwic, że zagony mężczyzna został odnaleziony na terenie ich miasta.

Dziękujemy wszystkim dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Rybniku w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek zaginionego w środkach masowego przekazu.

 

info: KMP Rybnik