Odnaleziono zaginionego staruszka —– „Zaginął 81-letni Eugeniusz P. z Pyskowic”

0
717

Odnaleziono zaginionego staruszka

Zaginiony 25 sierpnia 81-letni pan Eugeniusz z Pyskowic został odnaleziony. Starszym Panem spacerującym wzdłuż torów w gminie Pyskowice zainteresowali się pracownicy kolei. Fizycznie wyczerpany staruszek trafił do szpitala

Zaginięcie zgłosiła rodzina 81-letniego mieszkańca Pyskowic. Mężczyzna 25 sierpnia wyszedł z domu i nie wrócił. Rozpoczęły się policyjne poszukiwania. Wczoraj dyżurujący lekarz skojarzył mężczyznę i wizerunek z komunikatu, jaki przeglądał w Internecie i natychmiast powiadomił policję. Policjanci dziękują wszystkim osobom, które przekazywały informacje i pomagały w poszukiwaniach.

 

=====================

Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach od dnia 26.08.2016 roku poszukuje zaginionego w ubiegły czwartek, 25 sierpnia mieszkańca Pyskowic – pana Eugeniusza P. lat 81.

aginiony w dniu 25.08.2016 roku około godziny 11:00 opuścił swoje mieszkanie w Pyskowicach udając się na przystanek autobusowy przy ulicy Wojska Polskiego na wysokości numeru 5. Prawdopodobnie wsiadł do jednego z dwóch autobusów linii 153 lub 71 jadących w kierunku Tarnowskich Gór oraz Gliwic.

 

Rysopis zaginionego mężczyzny: wiek z wyglądu 80 – 85 lat, wzrost 165 cm, waga ciała ok. 103 kg, krępa budowa ciała, twarz okrągła, cera jasna, czoło wysokie, włosy krótko ścięte proste ciemne – widoczna łysina czołowa, uszy duże przylegające, oczy niebieskie normalnie osadzone, nos średni prostolinijny koniuszek nosa gruby, uzębienie sztuczne w całości.

 

Cechy charakterystyczne: zaginiony porusza się korzystając z czarnej laski. Posiadał przy sobie reklamówkę w kolorze żółtym z dwoma butelkami wody mineralnej.

Ubiór w dniu zaginięcia: koszula z flaneli z długim rękawem czarnego koloru w białą kratkę, spodnie materiałowe w brązowym kolorze, czapka z daszkiem brązowa, obuwie czarne klapki z pełnym przodem bez pięt.

 

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, ul. Powstańców Warszawy nr 12, tel. nr 32-3369342, 32-3369309, 32-3369329, 32-3369299 lub najbliższej jednostki policji.