InformacjeKultura i rozrywkaZabrze

Zabrze: Na tegorocznej edycji Carnall Festiwalu gwiazd nie zabraknie!

Tego lata, najbardziej industrialna strefa kultury w Polsce wypełni się ponownie dźwiękami muzyki. W zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza, odbędzie się czwarta edycja Carnall Festivalu. Na festiwalowej scenie pojawią się różne style i gatunki. Każdy, kto zagości w tym wyjątkowym miejscu, znajdzie coś dla siebie. Czekają nas cztery koncerty. Znamy już oficjalny lineup.

7 lipca wystąpią Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. Na kolejnym koncercie, 21 lipca, posłuchamy trzech najlepszych twórców polskiego rapu i hip-hopu – O.S.T.R. oraz Fisz Emade. Patrycja Markowska i Oskar Cyms pojawią się na trzecim i przedostatnim koncercie Carnall Festivalu 4 sierpnia. Ostatni koncert odbędzie się 25 sierpnia – wystąpią Young Igi, Otsochodzi oraz Daria Zawiałow.

Na wszystkich spragnionych uczty muzycznej czeka także strefa gastro – Pub Zmiękczalnia, obowiązkowy punkt na turystyczno-gastronomicznej mapie Śląska, serwujące jedyne takie, regionalne piwo, czorne pierogi i śląsko nutella!

Każde z zaplanowanych wydarzeń otworzy Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Bilety dostępne na stronie – www.www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/carnall-festival

W letnie wieczory nie zabraknie także gorących imprez tanecznych, więc aby być na bieżąco, obserwujcie nasze profile w social mediach. Bilet zakupiony na każdy z niedzielnych koncertów upoważnia do uczestnictwa w dodatkowym wydarzeniu – DJ’SET „Świeże Brzmienie” Impreza taneczna pod gołym niebem na Strefie Carnall! w godzinach 20:00 – 02:00 (ważny na sobotę po niedzielnym koncercie).

Info: UM Zabrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *